Dünyaca Ünlü ''Bubble Show'' İzmir'de

Gittiği her ülkede kapalı gişe izlenen sihirli baloncuk gösterisi Bubble Show, Warner Bros’un kahramanları Tom & Jerry ile inanılmaz bir deneyim yaşatmak için sömestr tatilinde Türkiye'ye geliyor.Map İletişim ve One Colony organizasyonuyla, 25-27 Ocak tarihlerinde Ankara Congresium, 31 Ocak–2 Şubat tarihlerinde İzmir Fuar Merkezi, 7-9 Şubat tarihlerinde ise İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Bubble Show sihirli dünyalarının kapılarını herkese açıyor. Dünyada ilk kez Warner Bros’un sevimli kahramanları Tom&Jerry’nin de dahil olacağı bu muhteşem gösteri renkli görüntülere sahne olacak.

Sabun köpüğü ustası olarak ortaya çıkan ve Almanya'da uluslararası beğeni kazanarak, "Yılın Sanatçısı" seçilen Fan Yang ve babası gibi büyük bir yeteneğe sahip olan Melody Yang büyüleyen gösterileri Bubble Show ile inanılmaz bir deneyim yaşatacak.

7’den 70’e herkesin büyük bir hayranlıkla izlediği ve geçen yıl İstanbul’da kapalı gişe olan bu eşsiz ve büyüleyici gösterinin biletlerine Biletix’ten ulaşabilirsiniz.


Daha Fazla Bilgi İçin: Karin Şamo / Artı İletişim Yönetimi
Tel: 0212 347 03 30 / GSM: 0530 762 63 75

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bubble Show, Bubble Show gösterisi türkiyede, Bubble Show gösterisi hakkında, Bubble Show ne zaman türkiyeye geliyor, Bubble Show izmirde, Bubble Show hakkında, baloncuk gösterisi, çocuklar için gösteriler, izmir etkinlikler, izmir şubat ayı etkinlikleri, 2014 izmir şubat ayı etkinlikleri, izmir fuar etkinlikleri, dünyaca ünlü gösteriler