Çocuklara Müjde

TRT Çocuk Kanalı'nda reyting rekortmeni olan "Canım Kardeşim" adlı çizgi dizi, müzikli bir gösteriyle İzmir AKM Adnan Saygun Sahnesi'nde çocuklarla buluşuyor.                   6 ve 7 Aralık saat 12:00 ile 14:00 seanslarında Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek oyun merakla bekleniyor. TRT Çocuk kanalında yıllardır çocukların sevgilisi olan iki kardeş Müge ve Mine, yanlarına sevimli kedileri Mıncır’ı da alarak dünyayı dolaşıyor.

Gösteri; çevre duyarlılığı, farklı olanı anlamaya çalışmak, empati, kardeşlik, dayanışma gibi evrensel temaları eğlendirici bir dille ve coşkulu müziklerle sahneye taşıyor.

Çocukların sevdikleri kahramanları sahnede görebilecekleri, onlarla birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıkacakları gösteri kıpır kıpır danslarıyla tüm çocukları eğlenceye davet ediyor.Biletler AKM gişeleri ve Biletix'lerde satışa sunuldu. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER TRT Çocuk Kanalı, İzmir Adnan Saygun Sahnesi, İzmir Etkinlikler, İzmir Tiyatro, Canım Kardeşim, Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi, TRT