Çocuklar İçin Yazarlar El Ele Verdi

Gaziemir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamında yer alan ‘Kitap Dostluğu Kulübü’ kütüphane bekleyen çocuklar için Kültür Kentleri Birliği yazar ve şairleri ile buluştu.Gaziemir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu 17. Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamında yer alan ‘Kitap Dostluğu Kulübü’ kütüphane bekleyen çocuklar için Kültür Kentleri Birliği yazar ve şairleri ile buluştu. ‘Mutlu yarınlar için okumayan çocuk kalmasın’ projesi kapsamında 19 yazar ve şairin Gaziemir’de bulunan vatandaşlarla bir araya gelerek, yetişkin ve çocuklara kitaplarını imzalayıp sohbet etme imkanı buldular.


Etkinlik kapsamında; Kültür Kentleri Başkanı Hakkı Gümüştaş, Ferzan Sarpkaya, Müjgan Tutan Katlan, Alihan Altıtaş, Zeynep Batımor, Mehmet Metin Baş, Fatma Elvin Öztürk, Sezer Odabaşıoğlu, Nurten Arslan, Murat Kılınç, Sezer Nişancı, Leyla Işık, Erdal Demir, Mevlüt Kaplan, Kemal Oğuz, Hasip Sarıgöz, Ertuğrul Kapusuzoğlu, Ercan Kaplan, TRT Türk Sanat Müziği sanatçısı Akif Özüşen ve PR Medya İletişim Uzmanı yazar Gökmen Küçüktaşdemir’in de yer aldı.

Kitap Dostluğu Kulübü Kurucu Başkanı Dilek Özcan, çocuklar adına geçekleşen etkinlikte yazarlara sonsuz teşekkürlerini iletirken, böyle bir etkinlikte yer almanın mutluluğunu yaşadı. Özcan, “Çocuklar adına böyle değerli bir ekibin bir araya gelerek verdikleri destekle daha güçlü bir şekilde çalışacağımıza söz veriyorum” dedi.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gökmen Küçüktaşdemir, Sensiz ölümdür aşk, çoban yıldızı, kitap, yazar, gazeteci, çocuk şenliği