Çim’de Pamela Rüzgarı Esti

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Çim Konserleri’nin bu haftaki solisti Pamela, söylediği hit parçalar ve dansıyla izleyenleri adeta büyüledi. Tarihi Havagazı Fabrikası’nın gelecek haftaki konukları Kargo grubu olacak.İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel “Çim konserleri”nde sahne sırası Pamela’daydı. Sevilen sanatçı, birbirinden hit şarkıları ve danslarıyla hem göze hem de kulağa hitap etti. Tarihi Havagazı Fabrikası’nı dolduran çok sayıda İzmirli, ünlü sanatçıya hep birlikte eşlik etti.  

İzleyenler ne dedi?

Çim Konserleri’nin müdavimleri arasında yer alan İzmirliler, yaz gecelerinin klasiği haline gelen etkinliğe ilişkin beğenilerini dile getirdi
Yaz konserlerini İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İzmirlilere sunduğu ayrıcalıklı bir etkinlik olarak gördüğünü söyleyen Oğuz Özdeş, Başkan Aziz Kocaoğlu’na teşekkür ederken, Lale Akçalı Özdeş de, etkinlikler sayesinde İzmir’in diğer şehirlerden birkaç adım ilerde olduğunu ve tüm etkinlikleri takip etmeye çalıştıklarını kaydetti.
“İzmir’de böyle bir imkan olmasına bayılıyorum” diye konuşan Cansu Karagöz, “Arkadaşımla Alsancak’ta yemek yiyecektik, ama konsere gelmeye karar geldik. Her sene bu konserleri takip ediyorum. Minderler ve çim alan ile birlikte çok relaks bir ortamı var” dedi. 

Çim Konserleri’nde önümüzdeki haftanın (28 Ağustos Perşembe) sahne sırası Kargo Grubu’nda olacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER pamela, izmir, konser, çim, çim konserleri, müzik, festival, eğlence, gece, izmir büyükşehir belediyesi, belediye, havagazı fabrikası, fabrika, tarihi, sahne, performans, canlı