“ÇİLEK” Halil Sezai İmzasıyla İzleyici İle Buluşuyor

Ünlü oyuncu ve müzisyen Halil Sezai, Çilek filmi ile yapımcılığa adım atıyor.Yönetmenliğini Günhan Emrah Sönmez’in yaptığı Çilek’te başrolleri Azra Akın, Kadir Özdal, Selen Öztürk, Bülent Şakrak, Ahmet Olgun Sünear’ın paylaşıyor. Filmde ayrıca, İlker Aksum, Ayhan Anıl, Soydan Soydaş, Muharrem Bayrak, Çağlayan Neyman yer alıyor. Çilek 19 Eylül 2014’te seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Filmin basın gösterimi ve galası 17 Eylül 2014 saat 21.00’da Beyoğlu Cinema Pink salonlarında yapılacak.

 

“Çilek Tadında Bir Aksiyon Filmi”

İlk uzun metraj filmiyle izleyici karşısına çıkacak Günhan Emrah Sönmez, aşk, aksiyon ve macera türlerinin içiçe geçtiği Çilek’i aynı zamanda çizgi roman (grafic novel) tekniğinde çizimlerle destekleyerek Türk sinemasında bir ilke de imza atıyor.

Filmi, Çilek tadında diyerek özetleyen Günhan Emrah Sönmez, “bazen tatlı, bazen buruk, biraz romantik, biraz şehvetli ama kimsenin kayıtsız kalamayacağı kadar davetkâr ve sürprizli bir film yaptık.” diye açıklıyor. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ÇİLEK, Halil Sezai, Azra Akın, Kadir Özdal, Selen Öztürk, Bülent Şakrak, Ahmet Olgun Sünear, İlker Aksum, Ayhan Anıl, Soydan Soydaş, Muharrem Bayrak, Çağlayan Neyman, Günhan Emrah Sönmez, Türk Sineması