Çeşme’nin Efsanesi FlyInn, Altınkum’daki Yeni Mekanı FlyInn Beach Club’ı 21 Haziran’da Della Miles Konseri İle Açıyor!

Çeşme’nin yıldızı FlyInn Beach Club’ın yaz partileri Della Miles konseri ile başlıyor. 21 Haziran tarihinde Çeşme FlyInn’de konser verecek olan Amerikalı ünlü vokalist, hayranlarına müzik ve eğlence dolu unutulmaz bir gece yaşatacak.Çeşme’nin vazgeçilmez klasiği FlyInn, Altınkum’da açılan yeşilliklerle çevrili ve kendi koyuna sahip 36.000 m2’lik plajıyla bu yaza da damgasını vuracak. Özel bir organizasyon ve konser alanına sahip kulüpte yaz konserlerinin ilk konuğu, ünlü Amerikalı vokalist Della Miles. 21 Haziran Cumartesi gecesi Çeşme FlyInn Beach Club’da sahne alacak olan sanatçı, konuklarını eşsiz müzikal bir yolculuğa çıkarırken, eğlenceyi ve romantizmi bir arada sunacak.

 
Müzik severlerin yakından tanıdığı Della Miles, farklı müzik akımlarını aynı ruhta buluşturduğu füzyon müziği ile kendine has tarzını oluşturmayı başaran ender sanatçılardan biri. Della Miles müzik eleştirmenleri tarafından daima tam not alıyor ve eleştirmenler onun albümlerini, “müziğe saygı duruşu niteliğinde ve onun insan ruhunu besleyen yönünü ön plana çıkartan bir çalışma” olarak tanımlıyor.
 
Çeşme FlyInn Beach Club’da Türk hayranlarının karşısına çıkacak olan Della Miles’ın müzikal kariyeri birbirinden önemli sanatçılarla çalışarak başladı. Her ne kadar caz sanatçısı babasının koleksiyonlarını dinleyerek müzikle tanışmış olsa da, ilk gençlik hayallerinde Michael Jackson’ın kadın versiyonu olmak var. Kısa zamanda da hayali gerçek oluyor ve kendini bir anda Michael Jackson’ın sahneye koyduğu “Sisterella” müzikalinde başrol oynarken buluyor. Sonrası da gelmiş; Della Miles’ın Stevie Wonder ile çalışmak, Marla Glen ile Avrupa turnesine çıkmak ve Millennium Turnesi’nde Whitney Houston’a vokal yapmak gibi altı çizilecek kariyer notları var.
 
21 Haziran tarihinde Çeşme FlyInn Beach Club’da sahneye çıkacak olan Della Miles’a, Monika Bulanda da perküsyon ile eşlik edecek ve konuklar müzikal bir gece geçirmenin keyfini yaşayacaklar.
 
 
FlyInn Beach Club
Çeşme, yaz, tatil ve eğlence… Tabii ki ilk akla gelen isim yine ve daima FlyInn... Hakan Dalokay’ın yarattığı ve Çeşme’nin en köklü markası FlyInn, bu yaz misafirlerini Altınkum’da, doğası tamamen korunmuş özel bir koyda ağırlıyor. FlyInn Beach Club’da rahatlık, doğallık, keyif ve kaliteli eğlence her zamanki gibi yine ön planda.
 
Çeşme Altınkum’da, uçsuz bucaksız özel bir koya kurulmuş olan FlyInn; bu yaz birbirinden ünlü isimlere ev sahipliği yapıyor. Muhteşem bir Tarkan konseriyle sezona damgasını vuracak olan FlyInn’in cumartesi konserlerinde; Boy George, Rasmus Feber, Roger Sanchez, Tom Havy, Sebastian Leger gibi dünyaca ünlü yıldızlar sahne alacak.
 
Dj Can hatipoğlu, Dj Ejoop’un plaj partileri ise St. Tropez, Ibiza, Mikanos beach partilerini Çeşme’ye taşırken, Avrupa ve Amerika’dan gelecek olan dj’lere çeşitli orkestra ve ritm grupları da eşlik edecek. Birbirinden nefis ve çarpıcı kokteylleri ile son yılların popüler mekanlarından Tektekçi ise birbirinden nefis ve çarpıcı kokteylleri ile plaj partilerine lezzetli bir boyut kazandıracak.
 
Bütün yaz boyunca yıldız yağmuruna sahne olacak FlyInn, konuklarına ünlü isimlerle birlikte sportif ve sanatsal etkinliklere katılma heyecanını da yaşatacak. Çağla Kubat Sörf Okulu, Çeşme’de ilk kez Paddling sörfünü meraklıları ile tanıştırırken, Doğa Rutkay Art Akademi’de çocuklara özel sanat aktiviteleri gerçekleştirilecek.
  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme, FlyInn, Altınkum, FlyInn Beach Club, Della Miles, Hakan Dalokay, Doğa Rutkay, çeşme mekanları, çeşme plajları, çeşme etkinlikleri