Cem Adrian 31 Ekim’de Ooze Venue’de

Profesyonel müzik kariyerinin 10. yılına denk gelen yeni hikayesi “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”u dinleyicilerle buluşturan Cem Adrian; Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında konserlerine de devam ediyor.Adrian; 31 Ekim Cuma akşamı İzmir Ooze Venue’de hayranlarıyla buluşacak!

Cem Adrian’ın, 9. albümü “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”; Ekim ayında müzikseverlerle buluştu. Prodüktörlüğünü yine Adrian’ın üstlendiği “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”; daha agresif bir sound ile hem tanıdık, hem de başka bir Cem Adrian albümü... Tüm şarkı sözlerinin, büyük bir metnin parçası olduğu ve bu parçaların bir mektubu oluşturduğu albüm; şarkıların arasında kurulan bağ ve Adrian’ın önceki şarkılarına yaptığı göndermelerle farklı bir edebi anlayış sunuyor.

Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle yayınlanan albümde; toplam 12 şarkı bulunuyor. Kayıtları Ankara ve İstanbul’da 3 ayda tamamlanan albümün mastering çalışmasını Tarık Ceran gerçekleştirdi. “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”un konukları Şebnem Ferah ve Sagopa Kajmer ise; “İnce Buz Üstünde Yürüyorum” ve “Artık Bitti” şarkılarında Cem Adrian’a eşlik ediyorlar.

Tüm şarkıların söz, müzik ve aranjelerinin Cem Adrian’a ait olduğu “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum” albümünün yeni klibi, “Sana Sarılırınca” şarkısına çekildi. Klip, önümüzdeki günlerde yayında olacak.

Cem Adrian’ın; 31 Ekim 2014, Cuma akşamı saat 23:00’te İzmir Ooze Venue’de vereceği konserin biletleri Biletix’ten temin edilebilir.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Cem Adrian, Ooze Venue, İzmir Ooze Venue, İzmir Gece Hayatı, İzmir Konserler