Cem Adrian 16 Temmuz'da Kuşadası'nda, 17 Temmuz'da İzmir'de

Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında konserlerini aralıksız sürdürürken, diğer yandan müzik çalışmalarına devam eden Cem Adrian; 16 Temmuz Çarşamba akşamı Hayal Kahvesi Kuşadası’nda, 17 Temmuz Perşembe akşamı ise İzmir Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda!Farklı ve cesur müziği ile müzikseverlerin beğenisini toplayan Cem Adrian konserlerinde; çok sevilen şarkılarını, gün geçtikçe artan hayranlarıyla bir ağızdan seslendiriyor. Uzun yıllar sonra müziğe dönen Umay Umay ile imza attığı düet albümü “Cam Havli”ni Nisan 2014’te müzikseverlerle buluşturan Adrian; konserlerinin yanı sıra, müzik çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

Cem Adrian’ın; 16 Temmuz 2014, Çarşamba akşamı Hayal Kahvesi Kuşadası’nda, 17 Temmuz 2014, Perşembe akşamı ise İzmir Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda vereceği konserlerin kapı açılış saati 21:00. Konserin biletleri Biletix’ten ve mekandan temin edilebilir.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Cem Adrian, Umay Umay, Cam Havli, Konser, Hayal Kahvesi, Kuşadası, İzmir, Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu, Biletix