Burcu Esmersoy ve Mert Aslan’dan Moda Tüyoları

Ekranların beğenilen ismi Burcu Esmersoy ile stylisti Mert Aslan, Balçova Agora Alışveriş Merkezi içerisindeki Twist mağazasında hanımlara özel bir söyleşi gerçekleştirdi.“Bir Farkım Olmalı” adlı söyleşide kadınlar tarafından yoğun ilgi gören ikili, iyi giyinme ve doğru renk seçimi hakkında tüyolar verdi. Türkiye’de ilk kez birlikte moda projesinde yer alan Esmersoy ve Aslan, bu yazın favori koleksiyonlarını ve yeni trendleri konuklarla paylaştı. 60’lı yılların dama desenleri, siyah beyaz çizgiler, puantiyeler ve tropik detayların yeniden gündemde olduğunu ifade eden Aslan, kısa zaman dilimleri içerisinde oluşturduğu kombinleri de hanımların beğenisine sundu.

Tül ve filenin tüm kumaşlarla birlikte kullanımının cool bir görünüm için alternatif bir tarz oluşturduğunu da söyleyen Aslan, içi şortlu şifon pantolonların bu sezona yakışan en yeni tasarımlar olduğunu dile getirdi.

Sürekli olarak Twist’ten giyindiğini belirten Esmersoy, firmanın renklerini ve çizgilerini çok beğendiğini, ayakkabı tasarımlarını da yakından takip ettiğini söyledi. Twist’in aksesuar koleksiyonunun bu yaz her zamankinden daha renkli ve iddialı olduğunu ifade eden güzel sunucu, turuncu, nar çiçeği, yeşil, saks, fuşya, somon ve camel renginin yanısıra neon renklerin de ön planda olduğunu dile getirdi. Esmersoy, yaklaşık üç saat süren ve büyük ilgi gören etkinliğe anneleriyle birlikte gelen bebekleri sevmekten kendini alamadı. Keyifli bir söyleşi gerçekleştiren ünlü sunucu, Zeynep Kocaman ve Kerem Ağar isimli bebeklerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Söyleşi sonunda ayrıca 17-20 Mayıs tarihleri arasında firmanın Facebook sayfasında düzenlenen “Bir Farkım Olmalı” yarışmasında en hızlı yanıt veren Merve Eda Eker, Merve Tellibayraktar ve Aylin Yurtsever’e de minik hediyeler verildi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mert aslan, burcu esmersoy, twist, twist burcu esmersoy, twist mert aslan