Bu Serginin Geliri Kütüphaneye Harcanacak

Karabağlar'da bulunan Fevzi Özakat Anadolu Lisesi öğrencileri anlamlı bir sergiye ev sahipliği yaptı.Öğrencilerin yaptığı "Kardeşim İçin" adlı resim sergisinden elde edilecek gelir Tire’de bulunan kardeş okulların kütüphane yapılmasında kullanılacak.

Karabağlar Belediyesi Ana Hizmet Binası Sanat Galerisi’ndeki serginin açılışına Karabağlar Belediye Başkan Yardımcısı Güven Güngörmüş, Fevzi Özakat Anadolu Lisesi Resim Öğretmeni Kemal Namlı, meclis üyeleri, sanatseverler ile çok sayıda öğrenci katıldı.

Serginin Geliri Kütüphane İçin Harcanacak

Öğrencilerin yaptığı resimlerin satışından elde edilecek gelir sosyal sorumluluk projesi kapsamında kardeş okul olarak seçtikleri Tire Gökçen Efe Ortaokulu'na kütüphane yapılması için harcanacak. Açılışa katılan genç ressamlar çok heyecanlı olduklarını belirtirken, öğretmenleri sayesinde bu sergiyi açtıklarını söylediler ve kendilerine destek olan Karabağlar Belediyesi'ne de teşekkür ettiler.

Öğretmene Fidan Sertifikası

Sergiyi gezen Başkan Yardımcısı Güven Güngörmüş sosyal sorumluluk projesi sayesinde resim yapan çocukları tebrik ederken, sergiyi hazırlayan öğretmenleri Kemal Namlı’ya da doğa dostu belediye olarak fidan sertifikası verip teşekkür etti.

"Kardeşim İçin" resim sergisi 9 Haziran tarihine kadar açık kalacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Fevzi Özakat Anadolu Lisesi İzmir, İzmir Fevzi Özakat Anadolu Lisesi, Karabağlar İzmir, İzmir Fevzi Özakat Anadolu Lisesi, Karabağlar Belediyesi Ana Hizmet Binası Sanat Galerisi, Güven Güngörmüş, Kemal Namlı, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti