Bu Haftanın Favori Filmi 'Ölümsüz Polisler'

Bu haftaki vizyona giren ve izleyenlerden de tam not almayı başaran "Ölümsüz Polisler" filmini özellikle aksiyon sevenlere öneriyoruz. İşte bu heyecan dolu filmin konusu;Nick Walker henüz hayatını kaybetmiş bir polistir ve ölümünde sonra gittiği dünyada mesleğini devam ettirecek olmanın şokunu yaşamaktadır. 'Rest in Peace' isimli bir polis teşkilatına katılan Nick, Roy Pulsipher isimli yüzyıllar önce ölen bir ajanla çalışmak üzere görevlendirilir.

İkili dünyadaki kötü ruhları kovalayıp onları cehenneme göndermek ve böylece dünyadaki kötülüğü yok etmek için mücadele edeceklerdir. Ancak Nick'in yaşayanların dünyasıyla olan sorunları henüz bitmemiştir. Ölmüş olduğunu ve eşinden sonsuza dek ayrılmış olduğu gerçeğini kabullenemeyen Nick, kendi katilini bulmaya çalışacaktır.

Peter M. Lenkov'un çizgi roman serisinden uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda 'Uçuş Planı' ve 'Red' filmleriyle tanınan Alman yönetmen Robert Schwentke bulunuyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER haftanın filmleri, vizyon filmleri, 2013 vizyondakiler, 2013 eylül ayı filmleri, ölümsüz polisler filmi, vizyona giren filmler, 2013 vizyon filmleri, ölümsüz polisler film konusu, ölümsüz polisler oyuncuları