Bu Haftanın Favori Filmi 'Kalbim Sende'

11 Ekim'de vizyona giren ve daha sinemalarda gösterime başlamadan çok konuşulan "Kalbim Sende / Don Jon" filmi bu hafta Magazin İzmir'in de favori filmleri arasında yer alıyor. İşte bu romantik komedinin konusu da aynen şöyle; Jon Martello, porno bağımlılığı olan ve kadınlar konusunda türlü takıntılara sahip olan bir adamdır. Arkadaşları arasında Don Juan olarak mimlenen Jon, kadınları elde etme konusunda da bir hayli başarılıdır.

Bir gece kulübünde tanıştığı Barbara ise daha önce karşılaştığı hiçkimseye benzememektedir. Bir hayli çekici bir görünüme sahip olan Barbara, doğru erkeğin peşinde olan son derece idealist bir kadındır. Ve sırf bu nedenle bile Jon için önemli bir cazibe merkezi haline gelmesi kaçınılmaz olur.

Jon bir yanda her daim yanında olan Esther'le ilişkisinin karmaşasını yaşarken diğer yanda Barbara'yı elde etmeye çalışacaktır.
Ünlü aktör Joseph Gordon-Levitt'in yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı filmin diğer başrollerinde Scarlett Johansson ve Julianne Moore yer alıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER vizyondaki filmler, izmir sinemalarında ne var, Joseph Gordon-Levitt, Scarlett Johansson, Julianne Moore, vizyona giren filmler, ekim ayı filmleri, romantik komedi filmler, en beğenilen filmler, favori filmler, haftanın vizyon filmleri, don jon, kalbim sende, kalbim sende filmi, kalbim sende filmin konusu, kalbim sende konusu, don jon konusu