Bora Duran, Şarkılarını Hayranlarıyla Seslendirdi

Türk pop müziğinin romantik prensi Bora Duran, İzmir Optimum’ da verdiği mini konser ve imza gününde sevgi seli ile karşılandı.Hayranları Bora Duran’ı görebilmek için sabah saatlerinden itibaren Optimum Outlet’ e geldi. Yüzlerce kişiden oluşan hayran ordusu Bora Duran’a albümünü imzalatabilmek için birbiriyle yarıştı.

Optimum’da Ünlüler Geçidi

Her hafta ünlü bir sanatçıyı ziyaretçileri ile buluşturan, sanata ve sanatçıya ev sahipliği yapmanın gururunu yaşayan Optimum Outlet, bu kez Bora Duran’ı ağırladı. Mini konseri için sahneye çıkan Bora Duran hayranları tarafından müthiş bir sevinçle karşılandı. “Gül senin tenin”, “Yan yana” ve “İnsan” gibi çok sevilen şarkılarını hayranlarıyla seslendiren Duran, konserin ardından sevenlerine imza dağıttı. Romantik aşk şarkılarıyla gönülleri bir kez daha fetheden Bora Duran, yakışıklılığı ile de özellikle genç kızlar tarafından büyük ilgi gördü. Coşkulu kalabalığın ilgisi karşısında duygulandığını ifade eden genç sanatçı bu özel etkinlikte müzikseverler ile hasret gidermekten çok mutlu olduğunu dile getirdi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Optimum Outlet, Bora Duran, İzmir Konserler , İzmir Etkinlikler, Türk Pop Müziği, İzmir Optimum Alışveriş Merkezi