Bobby McFerrin İlk Konserini İzmir'de Verdi

GRAMMY ödüllü 64 yaşındaki sanatçı Bobby McFerrin, İzmir ve İstanbul'da konser vermek için Türkiye'ye geldi.2 Mart'ta İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde sahneye çıkan dünyaca ünlü sanatçı, 3 Mart'ta da İstanbul'da hayranlarıyla buluştu. Kullandığı ses tekniği ve neşeli mizacı ile İzmirliler’e unutulmaz bir gece yaşatan Bobby Mcferrin, 'Don’t Worry, Be Happy” şarkısıyla 1988’de dünyadaki tüm listelerin en tepesine yerleşmişti.

McFerrin, İzmir konserinde 2013 yılında yayınlanan son albümü 'Spirityouall'ın yanı sıra diğer albümlerinden de şarkılar seslendirdi. Bobby McFerrin’e konserde piyanoda Gil Goldstein, viyolinde David Mansfield, gitarda Armanda Hirsch, basta Jeff Carney, davulda Louis Cato, vokalde ise kızı Madison McFerrin eşlik etti. Mcferrin, İzmir konserinde 'Don't Worry, Be Happy' şarkısını seslendirmedi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bobby McFerrin, GRAMMY ödülü, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, Don’t Worry, Be Happy şarkısı, Spirityouall, izmir etkinlik, izmir konser, izmir kültür sanat, Gil Goldstein, David Mansfield, Armanda Hirsch, Jeff Carney, Louis Cato, Madison McFerrin