Babasının Doğduğu Kentte Sahneye Çıkacak

Türkiye'de geniş ve tutkulu bir dinleyici kitlesine sahip olan Yasmin Levy, 26 Ağustos'ta Bostanlı Suat Taşer Açıkhava tiyatrosunda İzmirli sevenleriyle buluşacak.Babasının doğmuş olduğu ve köklerinin bulunduğu İzmir hayranlarının karşısına çıkacak olan Yasmin Levy özel hazırladığı repartuvarı ile unutulmaz bir konser gecesi yaşatacak.

Enfes, tutkulu bir vokal stiline sahip genç şarkıcı ve müzikte cesur, özgün bir hedef kitlesine sahip olan Yasmin Levy üç saat sahnede kalacak.Yasmin Levy muhteşem yeni albümünde için için yanan bir müzik geleneğinin alevini körüklediğini, hassas aranjmanlar sayesinde Orta Doğu, Balkan ve İspanyol müziğinin unsurları ustaca bir araya getirdiklerini belirtti.

Yasmin Levy, geçen yıl Türkiye’de Kalan Müzik etiketiyle raflarda yerini alan albümü ‘Libertad’ın çıkışını takiben, Aysel Gürel'in anısına gerçekleştirilen "Ayselim" adlı albümde seslendirdiği "Sevda" adlı şarkıyla ülkemizde büyük beğeni kazandı. Konserin biletleri Biletix ve Bostanlı Açıkhava'da satışa sunuldu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yasmin Levy, Bostanlı Suat Taşer Açıkhava tiyatrosu, Orta Doğu Balkan ve İspanyol müziği, Kalan Müzik, Libertad, , aysel gürel bestesi, Sevda, Bostanlı Açıkhava, izmir etkinlik, izmir konser takvimi