' Babam 9 Doğurdu '

Ali Poyrazoğlu'nun yeni tiyatro oyunu Babam 9 Doğurdu, 10 Haziran'da Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneleniyor.Asi Kuş ve Kaplumbağa oyunlarıyla büyük yankı uyandıran Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu, şimdi de Babam 9 Doğurdu adlı yeni oyunla sezona devam ediyor.

Pozitif enerjiyle yaşamın tatsızlıklarına, sıkıntılarına meydan okuyan 4 kişilik bir ailenin öyküsü olan Babam 9 Doğurdu; seyirciye anne, baba, oğul, gelin birbirlerine kenetlenip, herkese örnek olacak bir mutlu aile yaratmanın yol haritasını çiziyor.

Babam 9 Doğurdu öksürük şurubu gibi değil, bal gibi, çifte kaymaklı kadayıf, fıstıklı lokum gibi bir güldürü... Babam 9 Doğurdu, kafayı bulup ayık gezenlerin günlük yaşamın dalgalı denizinde boğulmamak için kendilerini karaya fırlatıp, sudan çıkmış balığa dönenlerin güldürüsü...

Babam 9 Doğurdu'yu Ali Poyrazoğlu, Eli Saghi'nin Benim Biricik Ailem adlı oyunundan yola çıkarak yeniden yazdı. Oyunda Ali Poyrazoğlu, Eser Ali, Nur Gürkan, Güneş Emir, Selam Sevim oynayıp seyircileri kahkahaya boğacak.

 

Uyarlayan ve yöneten: Ali Poyrazoğlu

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ali Poyrazoğlu, Tiyatro, Babam 9 doğurdu, eser ali, nur gürkan, güneş emir, selam sevim, asi kuş ve kaplumbağa oyunu, baba-oğul, izmir etkinlik haberleri, magazin izmir