Ayşegül Veryeri’den ''Ege'den EÇEV'e'' Fotoğraf Sergisi

"Eğitime Destek Geleceğe Umut" sloganıyla fon yaratma etkinliklerine devam eden EçEV'in Aralık ayı etkinliklerinden birisi de Ayşegül Veryeri’nin fotoğraf sergisi oldu.Ege Çağdaş Eğitim Vakfı yararına gerçekleşen sergide 10 senedir fotoğraf ile uğraşan Veryeri’nin toplam 63 eseri yer aldı. İlk kişisel sergisinde sanatçıyı dostları da yalnız bırakmadı.

Sergi ve katalog gelirinin tamamının EÇEV'e aktarılacağı serginin sanatçısı Ayşegül Veryeri'ye göre Ege; hem dünyanın en önemli medeniyetlerinden biri, hem de fotoğraf çekenler için sonsuz malzeme olan bir cennet.

Veryeri; Bergama'dan Çeşme'ye, Urla'dan Palamutbükü'ne, Aydın'dan Söğüt'e, Yunan Adaları'ndan Denizli'ye, Agora'dan Karaburun'a, Foca'dan Knidos'a, Karina'dan Selimiye'ye karelerle oluşturduğu "Ege'den EÇEV'e Fotoğraf Sergisini; birkaç senedir çok severek gönüllü olarak çalıştığı Ege Çağdaş Eğitim Vakfı yararına açtığını belirtti.

Bu özel fotoğraf Sergisi Coffeco Alsancak'ta, 25 Aralık tarihine kadar Sanata ve Eğitime sahip çıkan herkesin ziyaretine açık.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER eğitime destek egeleceğe umut, aayşegül veryeri sergi, izmir sergiler, izmir kültür sanat haberleri, ege çağdaş eğitim vakfı, egeden eçeve fotoğraf sergisi, ayşegül veryeri hakkında, ayşegül veryeri sergileri