Aykırı Kumpanya İzmir'de!

Enver Aysever benzeri gerçekleştirilmemiş bir sahne gösteriyle geliyor.Enver Aysever, daha önce benzeri gerçekleştirilmemiş bir sahne gösterisiyle, 1 Ağustos'ta Alaçatı Açıkhava Tiyatrosu'nda 2 Ağustos'ta Sığacık Kaleiçi-Seferihisar'da, 3 Ağustos'ta Kuşadası Hayal Kahvesi'nde,4 Ağustos'ta Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu'nda, 5 Ağustos'ta Bornova Açıkhava Tiyatrosu'nda seyirci karşısına çıkıyor. Aykırı Kumpanya ile yaz turnesinin İzmir ayağında seyirci ile buluşacak olan Enver Aysever muhteşem performansı ile adeta bir müzik ziyafeti sunacak.

Yakın geçmişimizi şekillendiren sosyal ve siyasal olayları şiirle, edebiyatla, müzikle ve kayda geçmiş görüntülerle canlı bir belgesel tadında sahneye taşıyan Aysever, izleyiciyi bir zaman tünelinden geçirerek bellek tazeliyor; anlatısına kişisel tarihinden hatıraları da ekleyerek kah güldürüyor, kah ağlatıyor; çokça düşündürüyor, zihinlere ve yüreklere dokunuyor. Tarz açısından bir ilk olan bu gösteriyi sahneye taşıyan ekibin ismi, gösterinin ruhunu iki kelimeyle özetliyor: "Aykırı Kumpanya". Oyunun biletleri Biletix'lerde satışa sunuldu.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir, Çeşme, Alaçatı, Bornova, Sığacık, Seferihisar, Kuşadası, Suat Taşer, Tiyatro, Hayal Kahvesi, Aykırı Sorular, Aykırı Kumpanya, Müzik, Performans, Eğlence, Şiir, Edebiyat