Aydınlık Yarınlar İçin Uygar Kuşaklar

15'inci kuruluş yılı coşkusunu yaşayan Uygar Çocuk Evi ve Çocuk Kulübü'nün Çakabey Koleji'nde gerçekleşen geleneksel yıl sonu gösterisi gurur tablosuna dönüştü “Geçmişten Günümüze İzler” temasının işlendiği gecede, 4, 5 ve 6 yaş anasınıfı öğrencileri, tüm yeteneklerini sergiledi.
Anne ve babaların, çocuklarının bu özel anlarına ortak olduğu gecede, çocuk korosunun Türkçe ve İngilizce şarkıları, bale göstesi, şiir dinletisi, cimnastik şov, modern dans, İngilizce drama, halk dansları ve finalde sergilenen mezuniyet dansı izleyenlere parmak ısırttı.
Uygar Çocuk Evi ve Çocuk Kulübü eğitimcilerinin binbir emekle yıl içinde gerçekleştirilen etkinliklerden yola çıkarak büyük bir özveriyle hazırladıkları yıl sonu gösterisinde, minikler de sahnede üzerlerine düşen sorumluluğun bilincinde hareket ederek ter döktü.
Özellikle, “İzmir anlatılmaz, yaşanır” başlığıyla kentin tanıtıldığı bölümde efelerin zeybek dansı, konuklara duygu dolu dakikalar yaşattı.
15 yıldır, öğrencileri sevgi dolu bir atmosferde geleceğe hazırladıklarını söyleyen Uygar Çocuk Evi ve Çocuk Kulübü Kurucusu Sevgi Temizer, geceye emeği geçen, öğretmen, çalışan ve Uygar'ı bugünlere getiren ebeveynlere güven ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Bu gece büyük bir aile olmanın gururunu ve onurunu hep birlikte paylaştık. 15'inci kuruluş yılımızı, artan sorumluluğumuzun bilincinde çağdaş ve uygar kuşaklar yetiştirmenin mutluluğuyla birlikte yaşıyoruz” dedi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Uygar Çocuk Evi ve Çocuk Kulübü, Çakabey Koleji, Geçmişten Günümüze İzler,Bale Göstesi, Şiir Dinletisi, Cimnastik Şov, Modern Dans, İngilizce Drama, Halk Dansları, Mezuniyet Dansı, İzmir Anlatılmaz-Yaşanır, Sevgi Temizer