Aydem Elektrik 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda Ödüller Sahiplerini Buldu

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) onaylı Aydem Elektrik 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması sergi ve ödül töreni Bayraklı Megapol Tower’da gerçekleşti.Aydem’in enerjisi ile hayat verdiği Aydın, Denizli, Muğla, İzmir ve Manisa illerinde 438 fotoğraf sanatçısı tarafından çekilen 1286 fotoğraf yarışmaya katıldı.

Ödül törenine katılan TFSF Başkan Yardımcısı Beyhan Özdemir; “Aydem Elektrik kurumuna fotoğraf sanatına verdiği destek için teşekkür ederiz. Sanatın yüreklendirilmesi için tüm kurumların sanata sahip çıkmalarını diliyoruz. Her fotoğrafta enerjinin yaşamımızdaki farklı açılarını gördük. Çok keyifli bir sergi idi. “ dedi.

“Enerjinin Karesi” temalı fotoğraf yarışmasında ödül alan fotoğrafların yer aldığı sergi, bir hafta boyunca Bayraklı Megapol Tower’da sanat severlerin ziyareti için açık kalacaktır.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER aydem elektrik, ulusal fotoğraf yarışması, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu, Bayraklı, Megapol Tower, Aydın, Denizli, Muğla, İzmir, Manisa, Beyhan Özdemir, izmir sanat, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti