Avrupa'nın En Büyük Dans Festivali'nde Whisky Travel'a Plaket!

Bodrum Dans Kulübü, XIV. ULUSLARARASI BODRUM DANS FESTİVALİ etkinliği ile bugün Avrupa'nın en büyük kutlaması için hazırlanıyor.Her yıl düzenli olarak yapılan kutlamalara yüzlerce dansçı katılım gösteriyor, Antik Tiyatro'da birbirinden iddialı yapılan bu şovlar binlerce seyirci tarafından izleniyor. Ulusal ve yerel basın mensuplarının yoğun ilgisini çeken bu etkinlik günün anlam ve önemini doyasıya yaşatıyor.

Avrupa'nın en büyük dans festivaline ulaşım sponsoru olan ve 11 yıldır ulaşım hizmetleri olarak faaliyette bulunan Whisky Travel'ın sahibi Tayfun Akdeniz'e de plaket verildi. 

“XIV. ULUSLARARASI BODRUM DANS FESTİVALİ'NDE" GERÇEKLEŞECEK…
2009 - 2012 yılları arasında Avrupa’nın en büyük Dünya Dans Günü Kutlaması olarak gerçekleşen bu etkinlikler 2013 yılından itibaren Mayıs ayına taşınıyor.

22 - 27 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılacak XIV. ULUSLARARASI BODRUM DANS FESTİVALİ'NE 30 ülkeden, yerli ve yabancı 3000 dansçı katılacak, 5 gün sürecek kutlamalarda 80 den fazla dans gösterisi yapılacak.
International DanceCouncill (CID-UNESCO) üyesi olan Bodrum Dans Kulübü'nün düzenlediği Uluslararası Dans Festivali organizasyonu, yerel ve ulusal basının gündeminde uzun süre yer almakta, Festival Bodrum dışından gelen yüzlerce dansçı tarafından her yıl büyük bir ilgiyle izlenmektedir.
Uluslararası Bodrum Dans Festivali, 2012 ve 2013 yıllarında UNESCO Logosu almaya hak kazanmış ülkemizdeki dört organizasyondan birisidir.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER bodrum dans festivali, bodrum dans festivali hakkında, hoppa hakkında, whisky travel hakkında, avrupanın en büyük dans festivali, tayfun akdeniz