Atiye'den İzmirlilere Özel Rihanna Dansı!

İZFAŞ tarafından, 82'nci İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında düzenlenen konserde sahneye çıkan Atiye, şarkıları ve şovlarıyla göz doldurdu.MTV Avrupa Müzik Ödülleri En İyi Türk Sanatçı Ödülü sahibi Atiye, Fuar Yeraltı Otoparkı üstündeki çim alanda düzenlenen konserde, 'Gözyaşlarım, Atiye, Budur' adlı albümlerinde yer alan şarkılarını seslendirdi ve programı boyunca dans etti.

Atiye'nin dans figürleri Rıhanna'nın sahne şovunu anımsattı.

Binlerce hayranı tarafından beğeniyle izlenen Atiye, şarkılarının bir bölümünü sevenleriyle birlikte seslendirdi.

Almanya'nın Bremen şehrinde doğan, küçük yaşlarda piyano ve dans derslerine başlayan, 8 yaşında Almanya'dan Amerika'ya taşındıklarını, burada 6 ay yaşadıktan sonra İzmir'e yerleştiğini anlatan Atiye, kendisinin de İzmirli sayılacağını söyledi.

İlerleyen yıllarda bir yıl Hollanda'da sanat eğitimi aldığını, Bremen'de şan derslerine başladığını, Almanya'da lise eğitimini tamamlayarak 2008'de dönüş yaptığını dile getiren Atiye, ses eğitimini İzmir Devlet Opera ve Balesi Şan Pedagogu Bariton Aşkın Metiner ile sürdürdüğünü sözlerine ekledi.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER atiye hakkında, izmir konserleri, atiye izmir konseri, enternasyonal fuarı konserleri, enternasyonal fuarı hakkında, izmir fuarı hakkında, izmir fuarı eğlenceleri, atiye konserleri, atiye konser yerleri, izmirde nerede eğlenmeli