Altınordu’dan Ücretsiz Seminer Ve Konser

83. İzmir Enternasyonal Fuarı’ndaki çocuk kulübünde 10 günde on binlerce İzmirli çocuğa neşeli saatler geçirten Altınordu, şimdi de beslenme semineri ve ücretsiz Ayşe Hatun Önal konserinde anneleri bir araya getiriyor.İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün katkılarıyla Celal Atik Spor Salonu’nda organize edilecek “7-14 Yaş Sporcu Beslenmesi Semineri” 20 Eylül Cumartesi günü saat 16:00’da başlayacak. Altınordu Sporcu Sağlığı Bölüm Yöneticisi Dr. Aylin Çeçen’in, sporcu velilerine çok önemli bilgiler aktaracağı seminer, Basketbol Milli Takımı’na yaptığı marş ile gönüllerde taht kuran Ayşe Hatun Önal konseri ile renklenecek. Sporcu velilerini Emrah Göktaş ile coşturacak Önal, yaklaşık 1 saat sahnede kalacak. Bayanlar ve sporcu çocuklarına özel seminer ile konser, ücretsiz izlenebilecek.

YILDIRIM URAN ALTINORDU’DA

Altınordu’da 11-12-13 ve 14 yaş takımlarından oluşan Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) teknik direktörlüğü görevine Yıldırım Uran getirildi. İzmir’de bir çok takımda başarıyla görev yapan, yıllar önce Siirt jet-Pa’yı Süper Lig’e taşıyan Uran, 2011 yılından bu yana Akhisar Belediyespor’da Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’nun yardımcılığını yapıyordu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 83. İzmir Enternasyonal Fuarı, Altınordu, Ayşe Hatun Önal, İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, Celal Atik Spor Salonu, 7-14 Yaş Sporcu Beslenmesi Semineri, Altınordu Sporcu Sağlığı , Dr. Aylin Çeçen, Emrah Göktaş, Altınordu Futbol Eğitim Kurumu AFEK, Yıldırım Uran