Ali Poyrazoğlu 'Babam 9 Doğurdu' Oyunu İle Bostanlı'da

Ali Poyrazoğlu'nun yeni tiyatro oyunu Babam 9 Doğurdu, 11-12 Haziran'da Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneleniyor.Asi Kuş ve Kaplumbağa oyunlarıyla büyük yankı uyandıran Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu, şimdi de Babam 9 Doğurdu adlı yeni oyunla sezona devam ediyor.

Pozitif enerjiyle yaşamın tatsızlıklarına, sıkıntılarına meydan okuyan 4 kişilik bir ailenin öyküsü olan Babam 9 Doğurdu; seyirciye anne, baba, oğul, gelin birbirlerine kenetlenip, herkese örnek olacak bir mutlu aile yaratmanın yol haritasını çiziyor. 

Babam 9 Doğurdu öksürük şurubu gibi değil, bal gibi, çifte kaymaklı kadayıf, fıstıklı lokum gibi bir güldürü... Babam 9 Doğurdu, kafayı bulup ayık gezenlerin günlük yaşamın dalgalı denizinde boğulmamak için kendilerini karaya fırlatıp, sudan çıkmış balığa dönenlerin güldürüsü.

Babam 9 Doğurdu'yu Ali Poyrazoğlu, Eli Saghi'nin Benim Biricik Ailem adlı oyunundan yola çıkarak yeniden yazdı. Oyunda Ali Poyrazoğlu, Eser Ali, Nur Gürkan, Güneş Emir, Selam Sevim oynayıp seyircileri kahkahaya boğacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ali Poyrazoğlu, Babam 9 Doğurdu, Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu, Asi Kuş ve Kaplumbağa, Eser Ali, Nur Gürkan, Güneş Emir, Selam Sevim, izmir tiyatro, izmir etkinlikleri