HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 21 Şubat 2020

AKUSTİK SEVENLER EVRENCAN GÜNDÜZ İLE MARMARA PARK’TA BULUŞACAK

Magazinizmir
YouTube’a yüklediği cover videolarıyla ve sokak performanslarıyla hepimizin severek dinlediği, son dönemin yükselen yıldızı Evrencan Gündüz, 27 Şubat saat 19.00’da Marmara Park’ta sevenlerine müzik dolu keyifli anlar yaşatacak!

 En keyifli konserlere ev sahipliği yapan Marmara Park, bu kez alternatif müzik dinleyicilerini Evrencan Gündüz ile buluşturarak ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Sertap Erener, Melek Mosso ve Sena Şener gibi sevilen isimlerle yaptığı cover videolarında gönülleri fetheden Evrencan Gündüz, hayranlarıyla Marmara Park’ta buluşacak. 27 Şubat saat 19.00’da Marmara Park zemin katında ücretsiz olarak gerçekleştirecek konserde Evrencan Gündüz, “Ben Böyleyim”, “Mevsim Çiçekleri”, “Sen Aşkımızdan” gibi en sevilen şarkılarını seslendirerek hayranlarına keyifli anlar yaşatacak.

 

 

Evrencan Gündüz Kimdir?

Evrencan Gündüz, Rock’n Purple’da en iyi solist ve rock kategorisinde en iyi grup ödülü, Dont Let Me Down (Beatles) parçasında yaptığı düzenleme ile kemençeyi parçada kullanarak, en değişik enstrüman ödülüyle toplamda üç ödül kazandı. Kendi “Akustik Solo” programlarının yanı sıra grubu Evrencan Gündüz Quartet ile konser çalışmaları yanı sıra beste ve albüm çalışmalarına devam ediyor. Evrencan Gündüz, gelecekte dünyanın en iyi jazz ve blues müzisyenlerinden olma amacı ile kariyerinin başarı basamaklarını hızla çıkmaya devam ediyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN