Açılış Konseri İdil Biret'ten

Dünyaca ünlü sanatçıları ve grupları Alaçatı'da bulusturmayı amaçlayan Alaçatı Piyano Festivali, Çeşme Belediyesi'nin önemli katkılarıyla 4 Temmuz- 8 Ağustos 2014 tarihleri arasında Alaçatı Açıkhava sahnesinde sanatseverlerle bulusmaya hazırlanıyor.Festivalin açılış konseri dünyaca ünlü piyanistimiz İdil Biret tarafından yapılacak. 4 Temmuz Saat 21.00 da başlayacak olan konserde sahne alacak olan İdil Biret'e, Alaçatı'nın tarihi dokusu eşlik edecek.

Festival Tolga Tüzün, Burçin Büke, Wolfgang Manz, Ezgi Serim, Mizuka Kano gibi önemli isimlere ev sahipliği yapacak; Alaçatı piyano festivalinin kapanış Konseri ise yine dünyaca ünlü piyanistimiz Gülsin Onay tarafından yapılacak.

Biletler Biletix'te

Her gecesiyle izleyiciye ayrı bir tat sunacak olan festivalin biletleri Biletix üzerinden satışa sunulacak. Numaralı yerlerin 40 TL, numarasız yerlerin ise 20 TL olacağı festival, Alaçatı'da sanatseverlere unutulmaz bir müzik şöleni yaşatacak.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Açılış Konseri, Alaçatı, Piyano Festivali, Çeşme Belediyesi, Alaçatı Açıkhava Sahnesi, Festival, Ünlü Piyanist, İdil Biret, Festival Tolga Tüzün, Burçin Büke, Wolfgang Manz, Ezgi Serim, Mizuka Kano, Biletix