Abim İzmir'e Geliyor

Marc Comeletti’nin yazdığı,Bora Severcan’ın yönettiği "Abim Geldi" adlı tiyatro oyunu 17 Ocak'ta saat:20.30'da İzmir AKM Yunus Emre sahnesinde 18 ocakta saat:18.00'de Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda 19 ocakta Manisa Kültür Merkezi'nde saat:20.30'da tiyatroseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Türk tiyatrosunun sevilen oyuncuları Volkan Severcan, Bekir Aksoy, Yeliz Şar, Melda Gür, Pelin Akil ve Seyhan Şaşko'nun yer aldığı "Abim Geldi" adlı oyun Ege Bölgesi'ndeki hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Bir komedi yapımı olan oyunun senaryosu ise şöyle gelişiyor: 1970’lerde İstanbul’un Cihangir semtinde yaşayan Tansu isimli yakışıklı bir adam, birbirinden güzel üç hostes, aksi bir hizmetçi ve mülayim bir öğretmen. Tansu kurduğu muhteşem sistem sayesinde üç sevgilisini de rahatça idare edebilmektedir ancak her şey abisi gelene kadardır.

Oyunun biletleri biletix ve gişelerde satışa sunuldu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Volkan Severcan, Bekir Aksoy, Yeliz Şar, Melda Gür, Pelin Akil, Seyhan Şaşko, İzmir Etkinlikler, İzmir Kültür Sanat, İzmir Tiyatro, Abim Geldi, Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu, Manisa Kültür Merkezi, İzmir AKM Yunus Emre, Marc Comeletti, Bora Severcan