86. Oscar Ödülleri Sahiplerini Buldu

86. Oscar Ödülleri dün gece muhteşem bir organizasyonla sahiplerini buldu. Tabiki ödüller dışında medyanın akın ettiği kırmızı halı da geceye damgasını vurdu. İşte dün geceden özel ayrıntılar...Jennifer Lawrence yine düştü!

Şanssızlık peşini bir türlü bırakmıyor! Geçen sene En İyi Kadın Oyuncu Oscar'ını almaya sahneye giderken de düşen Jennifer Lawrence, bu kez 2014 Oscar gecesi için kırmızı halıda boy gösterdi ve verdiği röportajda geçen seneki düşüşünün hatırlatılması üzerine bu kez 'düşmesine neden olmayacak' bir elbise giydiği söyledi. Ancak güzel yıldız çok 'büyük konuştu'... Röportajı verdikten kısa bir süre sonra kırmızı halıda hayranlarını selamlarken bir anda dengesini kaybetti... Kısa sürede kendini toparlayan Lawrence yanındaki arkadaşlarının desteğiyle doğruldu ve kırmızı halıdaki yürüşüyüne devam etti.

Ve gece başlar... 

Angelina Jolie'den Sandro Bullock'a, Charlize Theron'dan Amy Adams'a Hollywood'un en gözde isimleri en şık kıyafetleriyle hayranlarını selamladı.
Ve kırmızı halı geçişinin ardından ünlü komedyen Ellen Degeneres'in eğlenceli sunumuyla başladı.

*Büyük gecenin ilk ödülü ise En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülü. Ödülü Sınırsızlar Kulubü (Dallas Buyers Club)filmindeki performansıyla Jared Leto kazandı!.
*En İyi Kostüm Tasarımı: The Great Gatsby - Catherine Martin
*En İyi Saç ve Makyaj: Dallas Buyers Club - Adruita Lee ve Robin Mathews
*En İyi Kısa Animasyon: Mr. Hublot
*En İyi Animasyon: Karlar Ülkesi (Frozen)
*En İyi Görsel Efekt: Yerçekimi (Gravity)
*En İyi Kısa Film: Helium
*En İyi Kısa Belgesel: The Lady In Number 6, Music Saved My Life
*En İyi Belgesel: 20 Feet From Stardom
*En İyi Yabancı Film Ödülü: Muhteşem Güzellik (The Great Beauty)

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 86. oscar ödül töreni, oscar ödülleri 2014, 2014 oscar ödül töreni, oscar gecesi, oscar ödülleri hakkında, 86. oscar ödül töreni kırmızı halı, 2014 oscar kırmızı halı, kırmızı halı brad pitt, kırmızı halı julie roberts, kırmızı halı angelina jolie