21. Uluslararası Bilimsel Kongre ve Sergisi

Türkiye`nin en büyük kongreleri arasında yer alan İzmir Dişhekimleri Odası’nın 21. Uluslararası Bilimsel Kongre ve Sergisi bu yıl Kaya İzmir Thermal & Convention’da gerçekleştirildi.İzmir Dişhekimleri Odası’nın 21. Uluslararası Bilimsel Kongre ve Sergisi 28 Kasım- 30 kasım tarihlerinde İzmir'in yeşillikler ve doğal güzellikleri içinde yer alan Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlendi..Bilimsel programın yoğun olduğu ve yaklaşık 1000'e yakın diş hekiminin katıldığı kongrede; 4 panel, 26 konferans, 8 canlı cerrahi sunum ve 10 kurs düzenlendi. Kongre kapsamında 10`a yakın ulusal ve uluslararası konuşmacı, mesleğimizde bilimsel ve teknolojik yenilikleri, gelişmeleri katılımcılarla paylaştı.Yaklaşık 50 dental firma ürünlerini fuaye alanında diş hekimlerine sundu.

Alanında uzman yerli ve yabancı akademisyenlerin yer alacağı kongrede, bilimsel programların dışında sosyal aktiviteler, poster sunumları ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.

Ege Bölgesi Dişhekimleri Odaları’nın 21. Uluslararası Bilimsel Kongre ve Sergisi sosyal aktivitelerle de adından söz ettirdi. Birinci günü açılış konuşmalarının ardından kongrenin ilk günü Dt. Serdar Sıralar'ın ''Dişhekimi Olmak'' adlı Stand Up gösterisi ile devam etti. Aynı zamanda açılış kokteyli gerçekleştirildi.

29 kasım akşamı gerçekleştirilecek gala gecesinde meslektaşlarımız kongre yorgunluğunu bir nebze olsa attı. Blue Note Orkestrasının sahne aldığı gecede sürprizler de yer aldı..Poster jürisinin değerlendirmesi sonucunda 1. 2. ve 3. lük ödülü kazanan poster sahiplerine ödülleri gala yemeğinde verildi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Dişhekimleri Odası, 21. Uluslararası Bilimsel Kongre ve Sergisi, Kaya İzmir Thermal & Convention, İzmir Kültür Sanat, İzmir Etkinlikler, Blue Note Orkestrası