17. Tülay Aktaş Ödülleri, Sahiplerini Buldu!

Eski İzmir Valisi ve İçişleri Bakanlarımızdan Kutlu Aktaş'ın eşi, şehir gönüllüsü merhum Tülay Aktaş'ın ölümünün ardından İzmir' deki 300'e yakın sivil toplum kuruluşunun bir araya gelerek oluşturduğu "Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği Toplantısı ve Karşılıksız Hizmet Ödül Töreni" düzenlendiBu yıl 17. defa Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi organizasyonunda gerçekleşti. 25 Eylül Çarşamba günü Konak'ta bulunan Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Tiyatro Salonu'nda gerçekleşen törene yüksek bir katılım sağlandı. Devajans Başkanı Erhan Gölbey'in moderatörlüğü ile başlayan program Saygı duruşu ve istiklal marşı okunmasının hemen ardından Güçbirliği Sözcüsü Şener Anadol, Eski doğal başkanlar, vali eşleri Meral Göksu ve Müşerref Nehrozoğlu'nun konuşmaları ile devam etti.
Geçen yıl ilki opera sanatçısı Aytül Büyüksaraç'a verilen; "Başarılı İzmirli Bir Kadın Sanatçıya" başlıklı ödül bu sene İzmir'li seramik sanatçısı Yıldız Şima' ya verildi.
İl Dernekler Müdürlüğü tarafından İzmir'in anıt isimlerine de plaket sunumu yapıldı. Prof. Dr. Merih Eroğlu, Prof. Dr. Melahat Okuyan, Sevgi Özküzne ve Sancar Maruflu bu özel ödüle değer görüldü. İl Dernekler Müdürü Bülent Korkmaz bu özel isimlere teşekkürlerini sundu.
Merhum Tülay Aktaş'ın istediği gibi kadınların gelişmesine yönelik sunumlar bu yılki törende de yer buldu. Kadın Girişimciler Derneği, Garanti Bankası ve Ekonomist Dergisi 2012 Yılı Kadın Girişimcisi seçilen Nurcan Özdemir salonu dolduran izleyicilere keyifli bir sunum yaptı. Nurcan Özdemir'e teşekkür belgesini Deniz Ticaret Odası İzmir Şube Başkanı Yusuf Öztürk verdi.
Programın son bölümünde günün büyük ödülüne geçildi. 17 senedir İzmir'deki derneklerin hazırladıkları projeleri ile katıldıkları yarışmanın sonuçları açıklandı. 8 farklı dernekten, toplam 11 proje ile gerçekleştirilen yarışmaya katılan dernekler;

1. Türkiye Alzheimer Derneği İzmir Şubesi
2. Türk Kadınlar Birliği Bayraklı Şubesi
3. Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı
4. Karşıyaka Soroptimist Kulübü
5. 118 R İzmir Kahramanlar Lions Kulübü
6. Ege Çağdaş Eğitim Vakfı
7. Kadın Adayları Eğitme ve Destekleme Derneği İzmir Şubesi
8. Ege Kadın Dayanışma Vakfı

Projelerini sunan derneklere katılım belgeleri İl Dernekler Müdürü Bülent Korkmaz ve Konak Belediye Başkan Yardımcısı Serpil Güngör tarafından takdim edildi.


Teşvik Ödülü
Kadın Adayları Eğitme ve Destekleme Derneği İzmir Şubesi'nin
"Geleceği Yöneten Kadınlar " Projesine

Jüri Özel Ödülü
Türkiye Alzheimer Derneği İzmir Şubesi
"Eğitim ve Dayanışma Kampı " Projesine

17. Tülay Aktaş Karşılıksız Hizmet Ödülü
Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı
"Hayalden Gerçeğe " Projesine verildi.

Projeleri ile ödül kazanan dernek yöneticilerine belgelerini merhum Tülay Aktaş'ın çocukları Gürhan Aktaş ve Gülay Aktaş, Eski Doğal başkanlar Meral Göksu ve Müşerref Nehrozoğlu ile önceki dönem sözcüsü Avukat Neşe Can Hürtürk ve dönem sözcüsü Şener Anadol birlikte sundu.
Tören toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Bilgi için: Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi

Erhan Gölbey - 0.532. 234 34 76
0.232. 464 30 41


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Devajans Bütünleşik Pazarlama, devajans organizayson, tülay aktaş ödülü, Türkiye Alzheimer Derneği İzmir Şubesi, Türk Kadınlar Birliği Bayraklı Şubesi, Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı, Karşıyaka Soroptimist Kulübü, 118 R İzmir Kahramanlar Lions Kulübü, Ege Çağdaş Eğitim Vakfı, Kadın Adayları Eğitme ve Destekleme Derneği İzmir Şubesi, Ege Kadın Dayanışma Vakfı, kutlu aktaş, eski izmir valisi kimdir, tülay aktaş kimdir