Yunusoğlu İnşaat’tan Örnek Jest

İzmir’in köklü inşaat firmalarından Yunusoğlu, Güzelbahçe’de gerçekleştirdiği yeni projesi Kentya Konutları’nda örnek bir uygulamayı hayata geçiriyor..Firma, proje ile yakından ilgilenen her müşteri adına birer ağaç dikerek yeşile ve doğaya karşı duyarlılığını sergileyecek.

Bugüne kadar gerçekleştirdiği her proje ile büyük beğeni kazanan ve adından sıkça söz ettiren İzmir’in köklü inşaat firmalarından Yunusoğlu İnşaat, Güzelbahçe’de başladığı yeni konut projesi ile yine gündemde. Kent insanının ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış, iç mekanlarında olduğu kadar dış mekanlarında da şık ve konforlu ayrıntılara özen gösterilen projeye yoğun ilginin olduğunu dile getiren Yunusoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Güçlü Yunusoğlu, projeyle yakından ilgilenen her müşteri adına birer ağaç dikileceğini açıkladı.
Yunusoğlu, yürütülen lansman kampanyasının çok büyük talep gördüğünü açıklayarak “Güzelbahçe Mevkii’nde yer alan, KENTYA KONUTLARI ile bu kente yakışan, bu kentin insanın ihtiyaçlarını karşılayabilecek, kent hayatının karmaşasından uzak, yaşayan, nefes alan bir konut projesini daha hayata geçirecek olmanın gururunu yaşıyoruz. Kenya Konutları’nda”Mutluluk evde başlar, kente yayılır” mesajıyla yola çıktık. Projemiz İzmir’in muhteşem doğasına ve insanına yakışan özgün bir tarzı yansıtarak, sakinlerine yepyeni, doğayla iç içe bir yaşamın kapılarını açacak” şeklinde konuştu.


Projeyle ilgilenenler adına ağaç dikilecek

Projeyi deniz ve doğayla iç içe bir konseptte oluşturduklarını, bu nedenle doğaya katkı sağlayacak örnek bir uygulamayı da gündeme getirdiklerini belirten Güçlü Yunusoğlu, “Ağaç dikimi ile ilgili yetkili kurumlardan kesin verilerin gelmesini bekliyoruz. Çok kısa bir süre sonra, İzmir ya da yakın bölgelerde yanan orman alanlarından bir konum tespit edilerek yer gösterilecek. Biz de hızla ağaçlandırma çalışmalarına başlayacağız. Bugüne kadar projemizle ilgi birçok müşterimizle temasa geçtik. Çok uygun koşullardaki lansman fiyatlarımızın 10 Haziran’da sona erecek olması projeye olan talebi artırdı. Onlar adına dikilecek ağaçlarla bölgemizin doğasına Yunusoğlu İnşaat olarak, önemli bir destek sağlayacağımıza inanıyoruz” dedi.


“Kentya” adını palmiyelerden alıyor
Uyguladıkları projelerin doğayla bütünleşmesine önem verdiklerini, Güzelbahçe Kentya Konutları’nın dikkat çeken unsurlarından birinin de sitenin ön cephesini çepeçevre kuşatan “Kentya palmiyesi” ağaçlarının oluşturduğunu söyleyen Güçlü Yunusoğlu, en görkemli palmiye türlerinden olan bu ağaçların adını taşıyan Kentya Konutları’na da ayrı bir anlam kattığını sözlerine ekledi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yunusoğlu inşaat, kentya, kentya konutları, Güçlü Yunusoğlu, Gizem Yunusoğlu, magazin izmir, iş dünyası, inşaat