Yunusoğlu İnşaat “Kentya” Projesi İle Gündemde

Büyük beğeni kazanan seçkin projeleriyle adından sıkça söz ettiren İzmir’in köklü inşaat firması Yunusoğlu İnşaat, Güzelbahçe Kentya Konutları projesi ile yine gündem yarattı.Güzelbahçe’de başladıkları Kentya Konutları’nda örnek bir uygulamayı daha hayata geçirdiklerini belirten Yunusoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Güçlü Yunusoğlu, proje ile yakından ilgilenen her müşteri adına birer ağaç dikilmesini sağlayarak yeşile ve doğaya karşı duyarlılıklarını sergileyeceklerini dile getirdi. Yunusoğlu, ağaç dikimi ile ilgili yetkili kurumlardan kesin verilerin gelmesini beklediklerini söyleyerek “Çok kısa bir süre sonra, yakın bölgede yanan orman alanlarından bir konum tespit edilerek yer gösterilecek. Biz de hızla ağaçlandırma çalışmalarına başlayacağız. Bugüne kadar projemizle ilgili birçok müşterimizle temasa geçtik. Onlar adına dikilecek ağaçlarla bölgemizin doğasına Yunusoğlu İnşaat olarak, önemli bir destek sağlayacağımıza inanıyoruz” dedi.
Kent insanının ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış, iç mekanlarında olduğu kadar dış mekanlarında da şık ve konforlu ayrıntılara özen gösterilen projelerine yoğun ilginin olduğunu Yunusoğlu, “Güzelbahçe Mevkii’nde yer alan, ‘Kentya Konutları’ ile bu kente yakışan, bu kentin insanın ihtiyaçlarını karşılayabilecek, kent hayatının karmaşasından uzak, yaşayan, nefes alan bir konut projesini daha hayata geçirecek olmanın gururunu yaşıyoruz. Kenya Konutları’nda ”Mutluluk evde başlar, kente yayılır” mesajıyla yola çıktık. Projemiz İzmir’in muhteşem doğasına ve insanına yakışan özgün bir tarzı yansıtarak, sakinlerine yepyeni, doğayla iç içe bir yaşamın kapılarını açacak” şeklinde konuştu.
Doğayla bütünleşen bir proje
Uyguladıkları projelerin doğayla bütünleşmesine önem verdiklerini, bu projenin de dikkat çeken unsurlarından birinin sitenin ön cephesini çepeçevre kuşatan “Kentya” palmiyelerinin oluşturduğunu söyleyen Güçlü Yunusoğlu, en görkemli palmiye türlerinden olan bu ağaçların, adını taşıdığı Kentya Konutları’na da ayrı bir anlam kattığını sözlerine ekledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yunusoğlu İnşaat, Kentya, Güzelbahçe Kentya Konutları, Güçlü Yunusoğlu, Güzelbahçe Mevkii, izmir inşaat, izmir inşaat haberleri, izmir inşaat projeleri, güzelbahçe evleri