YKM Turizm'den ''Koruncuklar'' İçin Alışveriş Şenliği

İzmir Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı yararına düzenlenen “Bir Gün Bin Umut” başlıklı alışveriş şenliği, Swissotel’de gerçekleştirildi. Gelirinin “koruncuk”lara aktarılacağı etkinlikte YKM Turizm'in de aralarında yer aldığı 52 seçkin marka, yılbaşı öncesinde İzmirlilerle buluştu.Uzun yıllardır düzenledikleri kişiye özel tur ve tatil seçenekleriyle zor beğenen ve çok seyahat eden seçkin müşterilerine kaliteli hizmet sunan YKM Turizm de bu anlamlı proje ye destek verdi. Alan içerisinde oluşturulan deskte kişiye özel VIP ve butik seyahat hizmetlerini tanıtan YKM Turizm İzmir Ofisi yetkilileri sıra dışı seyahatleri katılımcılarla buluşturdu.

YKM Turizm İzmir Ofisi sorumlusu Ebru Üsküp, Dinamik yapısı, konusunda uzman, araştıran, kendini günün şartlarına ve gelişmelerine uygun olarak geliştiren personeli ile Türkiye’nin önde gelen Seyahat Acentelerinden biri olan YKM Turizmin, Türkiye’de faaliyet gösteren IATA üyesi acenteler arasında uçak bileti cirosu en yüksek Acentelerden biri olmasının yanı sıra, Leading Hotels of The World , Four Seasons Hotels , Design Hotels, Orient Express Hotels gibi, dünyanın önde gelen ve müşteri memnuniyeti konusunda kusursuz olan otel zincirleri ile yıllardır sure gelen ilişkileri sayesinde, müşterilerine özel konaklama ve servis avantajları sağladığını söyledi.

Etkinlik hakkında da bilgi veren Ebru Üsküp, “Vakıf ve koruncuklar yararına düzenlenen alışveriş şenliğinde gün boyunca ziyaretçilerden alınan giriş ücreti olan 20 liranın koruncuklara bağışlandığını ve bu tarz sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek vereceklerini belirtti.

İzmir’de ilk kez gerçekleştirilen "Bir Gün Bin Umut" başlıklı yılbaşı alışveriş şenliği, Sign In Store organizasyonunda Swissotel Grand Efes Kordon Salonu’nda gün boyunca devam etti.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bir Gün Bin Umut, ykm turizmden alışveriş şenliği, ykmden koruncuklara destek, koruncuklar nedir, korunmaya muhtaç çocuklar, swissotel grand efes , eski efes oteli, swissotel izmir, ebu üsküp, Leading Hotels of The World , Four Seasons Hotels , Design Hotels, Orient Express Hotels, korunmaya muhtaç çocuklar vakfı