Yılbaşını Ziynet Sali ile Kutladılar

Sektörünün öncü kuruluşu Klemsan Elektrik-Elektronik bu yıl 8.si düzenlenen ve geleneksel hale gelen yılbaşı yemeğini tüm çalışanlarının katılımı ile İzmir Hilton Oteli'nde gerçekleştirdi.Geceye Klemsan Yönetim Kurulu Başkanı A.Kadir Ferahlı ile Genel Müdür Savaş Yalçın, 300 kişilik yerli ve yabancı iş ortakları katıldı. Gece Genel Müdür Yalçın’ın konuşması ile başladı. Yalçın konuşmasında başarı ile dolu geçen 40 yıla özel olarak hazırlanan görsel de Klemsan'ın değerlerini 40 kelime ile anlatmaya çalıştıklarını; ‘’Leader at Home; Ambitions Worldwide’’ kurumsal sloganı ile de bu değerleri esas adresi olan tüm dünyaya iletmek istediklerini belirtti. Geçen 40 yıllık sürede KLEMSAN’ın muazzam bir başarıya imza attığını dile getiren Yalçın; bu başarıda geçmiş dönemde firmada çalışmış olanların ve halen çalışmakta olan kişilerin çok büyük payları olduğunu da belirtti.

Gecede çekiliş ile çalışanlara çeşitli hediyeler dağıtıldı.Ünlü sanatçı Ziynet Sali şarkıları ile yılbaşı eğlencesine renk kattı. Ziynet Sali'nin şarkılarına eşlik ederek eğlenen konuklar unutulmaz bir gece yaşadı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Klemsan Elektrik-Elektronik, İzmir Hilton Oteli, Savaş Yalçın , A.Kadir Ferahlı, İzmir İş Dünyası, İzmir Etkinlikler, Yılbaşı 2015, Yeni Yıl Programları, Ziynet Sali