Yaşar’da 13’üncü Yıl Gururu

İzmir’in uluslararası üniversitesi olma yolunda hızla ilerleyen Yaşar Üniversitesi on üç yaşında..Yaşar Üniversitesi’nin, 13’üncü kuruluş yıldönümü Selçuk Yaşar Kampüsü’nde düzenlenen törenle kutlandı. Yaşar Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ahmet Yiğitbaşı, 13 yıldır olduğu gibi bundan sonra da ilk günkü heyecan, özgüven ve bilim, birlik, başarı ilkeleriyle yola devam edeceklerini söyledi.


ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI


Yaşar Üniversitesi’nin kuruluşunun 13’üncü yıldönümü nedeniyle düzenlenen tören ve kokteyle Yaşar Üniversitesi Kurucusu ve Onursal Başkanı Selçuk Yaşar, Vali Yardımcısı Mustafa Harputlu Hava Eğitim Komutanı Korg. Mehmet Çetin, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Yaşar Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ahmet Yiğitbaşı, Yaşar Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyeleri Feyhan Yaşar,Prof.Dr.Refet Saygılı, Prof.Dr.Altan Çilingiroğlu, Rektör Prof. Dr. Murat Barkan, Dr.Mehmet Aktaş, Aykut Güsar ile üniversite akademisyenleri ve personeli katıldı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yaşar üniversitesi, mustafa harputlu hava eğitim komutanı, mehmet çetin, yaşar holding, altan çilingiroğlu, murat barkan, mehmet aktaş, aykut güsar, ahmet yiğitbaşı, magazin izmir