Yaşar Holding Turizm Grubunun Yıldönümü Kutlaması

Yaşar Holding A.Ş. turizm şirketlerinden Altın Yunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş. 40., Bintur A.Ş. 49. kuruluş yıldönümü, otelin balo salonunda düzenlenen görkemli bir gece ile kutlandı.Yaşar Holding Onursal Başkanı Selçuk Yaşar’ın yaşamı ve ideallerini anlatan slayt gösterisi ile başlayan gecede 5 ile 25 yıl arasında çalışan 20 personele hizmet onur belgesi verildi.
Kuruluş yıldönümü kutlamalarına Yaşar Holding CEO’su Mehmet Aktaş, Yaşar Holding Başkan Vekili Yılmaz Gökoğlu, Yaşar Holding Turizm Koordinatörü Tayfun Başkurt, Yaşar Üniversitesi Mali İşler Daire Başkanı Zeki Doğan ile üst düzey yöneticiler, çalışanlar ve aileleri katıldı.

Yaşar Holding Turizm Grubu’nun 49 yıldan beri daha iyi bir yaşam sunma ideali ile çalıştığını belirten Turizm Koordinatörü Tayfun Başkurt, “Topluluğumuzun bu günlere başarı ile gelmesinde; kurucularımızın vizyon, inanç, gayret ve yönlendiriciliği ile bu güne kadar Yaşar Topluluğu’na hizmet etmiş tüm yönetici ve çalışanlarımızın özverili, gayretli çalışmaları önemli yer tutmuştur. Yaşar Holding Turizm Grubu yöneticileri ve aidiyeti yüksek çalışanları ile Türk turizmine ve Türk ekonomisine katkı sağlamaktadır. Biz, başarının birlikten geldiğine, bilim ve teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir turizmin gerekliliğine, başarısına inandık. Bu konuda en önemli faktör insan. Güzel işler başardığımız sizlerle daha da güzel işler başaracağız” dedi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER yaşar holding yıldönümü, yaşar holding hakkında, altınyunus, bintur, altınyunus yıldönümü, bintur yıldönümü, yaşar holding şirketleri, izmir turizm şirketleri, yaşar holding turizm grubu kutlaması, selçuk yaşar , yaşar holding hakkında , yaşar üniversitesi