Yaşamın Her Alanında Kalite İçin Çalışıyor

KalDer İzmir Şubesi'nin Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda, proje ve etkinliklerin artarak sürdürüleceği belirtildi.Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi'nin Olağan Genel Kurul toplantısı EBSO Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.

KalDer İzmir Şubesi Başkan Yardımcısı Muhsin Çömden, son yıllarda ivme kazanan KalDer'in kalite bilincini yayma çalışmalarının 2015 yılında da hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

Gerek saha ziyaretleri, gerekse eğitim ve seminerlerle, dolu dolu bir yılı geride bıraktıklarını kaydeden Muhsin Çömden, bu yıl haziran ayında 16'ncısı düzenlenecek Mükemmelliği Arayış Sempozyumu'na da geniş bir katılım beklediklerini dile getirdi.

KalDer İzmir Şubesi Genel Sekreteri Ebru İlikli de gerçekleştirdiği sunumda, son katılımlarla birlikte toplam üye sayısının 164'e yükseldiğini belirtti.

KalDer olarak gerçekleştirdikleri teknik gezileri sürdürdüklerini ifade eden İlikli, iyi uygulama örneklerini yerinde incelediklerine dikkat çekti.

2014 yılında üniversite öğrencilerine yönelik Gençkal'ın faaliyetlerin yoğunlaştığını anlatan Ebru İlikli, geleceğin mimarları olacak öğrencilerin donanımını artırmaya yönelik önemli eğitim ve seminerler düzenlediklerini vurguladı.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER KalDer İzmir Şubesi, KalDer, Muhsin Çömden, Mükemmelliği Arayış Sempozyumu, Ebru İlikli