Yaşam Alanlarına Mimari Dokunuşlar

İzmir'de ev, otel, kafe ve ofis gibi yaşam alanlarına farklılık ve estetik katmak amacıyla hizmete giren 'sofadK İç Mimarlık' tasarım ve dizayn ofisi, seçkin davetlilerin katılımıyla açılışını gerçekleştirdi.Yüksek İç Mimar Duygu Kanbul Yüksel ve ablası Arzu Kanbul Adak tarafından açılan ofis, abla -kardeş dayanışmasını markaya dönüştürmeyi hedefliyor. Şair Eşref Bulvarı üzerinde hizmet vermeye başlayan sofadK'nın açılış kurdelesini, araştırmacı gazeteci Uğur Dündar ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atila Sertel kesti. Açılışın ardından Firuz Catering'in organize ettiği kokteyle, İzmir'in başarılı DJ'lerinden Barış Başlı, müzikleriyle renk kattı.

MERKEZİ ALSANCAK'TA

Yüksek İç Mimar Duygu Yüksel, “Kendini ya da başkasını tekrar eden değil, yepyeni dokunuşlar yaratarak hem mekanlara hem de müşterilerimize farkındalıklarını hissettireceğiz. Bunu oluştururken de müşterilerimize ve mekana özel uygulanabilir tasarım ve dizaynları deneyimli atölye ortaklarımızla gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi. Başta Alsancak bölgesi olmak üzere tüm İzmir'e hizmet verecek olan sofadK, Kundo bebek&çocuk ve genç mobilya markasının bayiliğini de yürütecek.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yaşam Alanları, Mimari Dokunuşlar, Ev, Otel, Kafe, Ofis, SofadK İç Mimarlık, Yüksek İç Mimar, Duygu Kanbul Yüksel, Arzu Kanbul Adak, Şair Eşref Bulvarı, Uğur Dündar, Türkiye Gazeteciler Federasyonu, Genel Başkan, Atila Sertel, Dj, Barış Başlı, Alsancak