HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 18 Temmuz 2019

WYNDHAM GRAND İZMİR ÖZDİLEK İKİNCİ DEFA ‘’BEST OF’’ ÖDÜLÜNÜ ALDI.

Magazinizmir
Başarılarına her zaman yenilerini ekleyen Wyndham Grand İzmir Özdilek, aldığı son ödülü tüm personelin katıldığı zengin bir kokteyl ile kutladı.

Wyndham Grand Otelleri arasından ‘Best of Award’ ödülüne layık görülen otel misafirlerine sunduğu kusursuz hizmet ile geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ödüle layık görüldü.

Kokteylde konuşan Wyndham Grand İzmir Özdilek Genel Müdürü Funda Çam, “Biz başarının bir varış noktası değil bir yolculuk olduğuna inanıyoruz. Bu düşünce doğrultusundaki gayretli çalışmalarımız bize birçok ödülü getirdi. Dünya çapındaki Wyndham otelleri arasında yapılan değerlendirme sonucunda otelimiz geçen yıl olduğu gibi bu yıl da “Best of Wyndham Grand” ödülüne layık görüldü. Hedefimiz otelimize gelen her misafirimizin % 100 memnuniyetini sağlamaktır. Bizler bu başarıyı elde etmede misafirlerimize profesyonel hizmet sunmanın yanı sıra otelde yenilikler yapmanın, en son teknolojinin imkânlarını kullanmanın ve kaliteli iletişimin çok büyük önem taşıdığını biliyoruz. Misafirlerimize inovatif ve yenilenen mekânlarda hizmet sunabilmek ve onların gelişen, değişen ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için 2010 yılından beri toplam 11 milyon TL yatırım yaptık.

Biz inanıyoruz ki değişmeyen tek şey değişimdir. Bu prensip ışığında gelişimi ve değişimi hep birlikte yaşamanın önemini biliyor, ekibimize sürekli eğitimler veriyoruz. Değişmek ve gelişmek için durmaksızın yaptığımız çalışmalar da bize birbirinden kıymetli ödüller olarak geri dönüyor. Wyndham Grand İzmir Özdilek olarak bizim hedefimiz önümüzdeki yıllarda da başarılarımıza yenilerini katarak güzel sonuçlar almaya devam etmektir. ’’ diyerek özveri ile çalışan ekibine teşekkür etti.

 

Wyndham Hotels & Resorts adına ödülü Genel Müdür Funda Çam’a takdim eden Franchise Operasyonları Orta Doğu Avrupa Direktörü Ayça Beslen de konuşmasında grup adına teşekkürlerini iletti. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN