Ünlü Markaların Buluşma Noktası Espn Bostanlı'da

“Farklı çizgilerin buluşma noktası” sloganıyla 2000 yılından beri Karşıyaka’da hizmet veren Saadet Butik’e yeni bir kardeş geldi.Bostanlı Vilayetler Evi’nin sırasında hizmete giren ESPN, bayan giyiminde, abiyeden günlük kıyafetlere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. ESPN Butik açılışına İzmir Vali Yardımcısı Erdoğan Özdemir, BESİAD Bostanlı Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Feyyaz Sungur, BESİAD Eş Başkanı Altuğ Algur, İzmirli Modacı Hikmet Alcan ve çok sayıda davetli katıldı.

Genç girişimci Ecem Payzin tarafından bayanların hizmetine sunulan ESPN, 18-60 yaş aralığında, 36 ve 64 bedendeki her bayana hitap ediyor. Birçok markanın buluşma noktası olduklarını belirten mağaza sahibi Ecem Payzin, butikte abiye kıyafetlerin yanı sıra, eşofman, kot pantolon, tişört, pantolon, gömlek, ayakkabı, kemer, şapka, şal, takı çanta gibi aksesuarlar ve tablolarında büyük ilgi gördüğünü söyledi. Ecem Payzin açılışın ardından Elegance Organizasyon tarafından Levent Marina’da organize edilen davetle konuklarını ağırladı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Saadet Butik, ESPN Butik Açılış, Bostanlı Vilayetler Evi, BESİAD Bostanlı Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği, Feyyaz Sungur, Hikmet Alcan , Erdoğan Özdemir, Altuğ Algur, Ecem Payzin, Elegance Organizasyon, Levent Marina, İzmir Etkinlikler