Ünlü Boya Sınırları Aşan Farklar Yaratmaya Devam Ediyor

Sanayi/mobilya boyalarında sektör lideriliği yapan İzmir merkezli, Türkiye’nin dinamik ve güvenilir markası Ünlü Boya mobilya ve ahşap sektörü için ileri teknoloji poliüretan, polyester ve konvansiyonel boya-vernik sistemlerinde fark yaratmaya devam ediyor.Suudi Arabistan, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Özbakistan, Sırbistan, Makedonya, Anavutluk, Kosova, Türkmenistan, Suriye ve Kazakistan dahil 30’u aşkın ülkeye ihracat yapan ve Türk boya-vernik sektörünün yurtdışındaki bayraktarlığını yapan Ünlü Boya, yurtiçinde ve yurtdışında gün geçtikçe artan talebi, üretim teknolojisi ve tecrübeleri kanıtlanmış profesyonellerin oluşturduğu güç birliğiyle karşılıyor. Kalite politikası gereği çevreye duyarlı bir üretim yapan Ünlü Boya, REACH ve CLP mevzuatına uygun çalışmalarını sürdürürken, poliüretan boya sertleştiricilerini AB normları üzerinde üretilebilen tek Türk firması olma özelliğini de devam ettiriyor.

Yeni yıl ve Ünlü Boya’nın sektördeki durumu ve sektöre bakışı hakkında bilgi veren Ünlü Boya Pazarlama ve Satış Müdürü Zafer Şengeldi “2015 yılında da kalite, yenilik ve teknik destek öğelerini prensip edinerek sürdürerek, iş ortaklarımıza, partnerlerimize ve sektöre geniş yelpazede hizmet vermeye devam edeceğiz. “Boyanıza servet ödemeyin” sloganımız ile kaliteli ürün, tam hizmet ve uygun fiyat politikamızda, müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ile beraber, vites büyüteceğiz. İhracat yaptığımız ülke sayısı Avrupa ve Orta Doğu’daki yeni pazarlar ile 40’a çıkacak. Bir başka deyişle, biz göz boyamıyoruz. Sınırsız bir şekilde insanların yaşam ve iş alanlarınızı boyuyoruz.” dedi.

Dijital dünyayı aktif kullanımı hakkında da konuşan ve önümüzdeki günlere dair Ünlü Boya’nın izleyeceği yol hakkında da ipuçları veren Şengeldi, “Teknolojik ilerlemeleri, sektörel gelişmeleri ve müşterilerimizin isteklerini güncel bir şekilde takip ediyoruz. Yakın zamanda “Bir heykel, bir yemek, bir manzara veya bir resim, yaşadığın yeri anlatan en güzel fotoğrafı çek!” mottosuyla gerçekleştirdiğimiz “Ünlü Boya ile Usta İşi Kareler“ ile sosyal medyada adından söz ettiren bir yarışmaya imza attık. Yaklaşık 81.000 kişiyle etkileşime geçtiğimiz yarışma ile hem eski hem de yeni müşterilerimizi tek bir alanda yakalama şansı bulduk. Yeni yılda da yeni ürünler, yeni pazarlar, yeni kampanyalar ve yeni yarışmalar ile insanların duvarlarına ve kalplerine dokunmaya, hayatlarını renklendirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Şengeldi, “Ünlü Boya, kaliteli üretimi, pazarlama stratejisi, etkili mecra kullanımları, yaratıcı fikir ve ürünlerinin oluşturduğu müşteri memnuniyeti ile yurtiçinde ve yurtdışında, insanlardan ve insanların yaşadığı yerden aldığı enerjiyi, bilgiyi ve tecrübeyi ön plana çıkararak tüm paydaşlarıyla beraber bir katma değer yaratmaya devam edecek.” diyerek 40 yıllık bir deneyime sahip, istikrarlı bir şekilde büyümüş bilgi birikiminin ışığı altında müşterilerine ve iş ortaklarına layık olma çabalarına hiç durmadan devam edeceklerini belirtti.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ünlü Boya, ünlü boya iş dünyası, Sanayi boyaları, mobilya boyaları, mobilya ve ahşap sektörü, Zafer Şengeldi, ünlü boya izmir, izmir iş dünyası