Ünlü Boya ile Usta İşi Kareler Yarışması Kazananları Ödüllerine Kavuştu

“Bir heykel, bir yemek, bir manzara veya bir resim, yaşadığın yeri anlatan en güzel fotoğrafı çek!” mottosuyla Ünlü Boya tarafından düzenlenen ödüllü “Ünlü Boya ile Usta İşi Kareler” yarışması sahipleri ödüllerine kavuştu.Herkesin katılımına açık olarak 19 Kasım’da başlayan ve Tüm Türkiye’den 7063 kişinin katıldığı 104.312 kişinin oy kullandığı yarışmada birbirinden iddialı Usta İşi Kareler en iyi olmak için yarıştı. Birincilik ödülü Nikon D7100 profesyonel fotoğraf makinesi, ikincilik ödülü 16 gb 6 gb iPhone 5S, üçüncülük ödülü 16 gb iPad Air olarak belirlenen yarışma kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Yaşadığı yeri kendi gözüyle görüp, gördüğü güzellikleri tüm Türkiye ile paylaşan ve yarışma sonucunda halkın oylarıyla seçilen en iyi üç Usta İşi Kare’nin sahiplerinden 1. Hakan Tanak ve 2. Mete Kekilli ödüllerini Grafiket Adworks’te düzenlenen partiyle Ünlü Boya Bilgi İşlem Müdürü Mümin Çakır’ın, 3. Gökçe Göksu ise İstanbul Bölge Müdürlüğü’nde İstanbul Bölge Satış Müdürü Cevat Ilgaz’ın elinden aldı.


1. Hakan Tanak
(Nikon D7100)

2. Mete Kekilli (16GB iPhone 5S)

3. Gökçe Göksu (16GB iPad Air)


Mümin Çakır “Teknolojik ilerlemeleri, sektörel gelişmeleri ve müşterilerinin isteklerini güncel bir şekilde takip edip, insanlardan ve insanların yaşadığı yerden aldığımız enerjiyi, bilgiyi ve tecrübeyi ön plana çıkararak tüm paydaşlarımız ile beraber gelecekte de bu tarz yarışmalar ile tüm Türkiye’ye katma değer yaratmaya devam edeceğiz.” diyerek önümüzdeki günlerde de insan bağını kuran yapıcı yarışmalar düzenleyeceklerini belirtti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ünlü Boya, Ünlü Boya ile Usta İşi Kareler, Grafiket Adworks, Mümin Çakır, Hakan Tanak, Mete Kekilli, Gökçe Göksu, Usta İşi Kare, Grafiket