Ülkü Çeyiz Nazilli Galerix Mağazasını Açtı

Ege Bölgesi’nde Ev Tekstili ve çeyiz sektöründe adından başarıyla söz edilen iş adamı Ümit Ülkü’nün açtığı ‘’ Nazilli Galerix Mağazası’’muhteşem bir açılışla hizmete başladı.İşadamı ve otomobil pist yarışçısı Ümit Ülkü'nün yönetim kurulu başkanlığını yaptığı "Ülkü Çeyiz" firması mağazalar zincirinin 13'üncüsü Nazilli'de hizmete girdi. Nazilli protokolünün de katıldığı renkli açılışta mankenler Ece Gürsel ve Tuğba Özay'ın da yer aldığı sokak defilesi büyük ilgi gördü. Mağaza açılışını Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Öztürk, Nazilli İlçe Müftüsü Necati Topaloğlu , Nazilli Ticaret Odası Başkanı Tacettin Pirinç, İsabeyli Belediye Başkanı Bekir Kuvvet Erim ,Ak Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç ile birlikte Aydın Ak Parti üyeleri de açılışa katılarak Ülkü Çeyiz Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ülkü ile birlikte kurdeleyi kestiler.

İzmir ‘de görkemli bir açılışla müşterilerine kapılarını açan Ülkü Çeyiz firmasının defile ve konser organizasyonuna bölgenin seçkin simaları katıldı.Nazilli çarşısının içinde olan mağaza açılışında ünlü mankenler Ece Gürsel ve Tuğba Özay’ın yanı sıra İzmir ‘ li birçok güzel manken abiye kıyafetlerin defile organizasyonunu gerçekleştirdi.2013-2014 abiye kıyafetlerinin sergilendiği defile’nin ardından ise Tuğba Özay’ın konser vermesiyle tüm Nazilli halkı görkemli açılışı büyük bir ilgiyle izledi.

25 senedir Ülkü Çeyiz’in Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapan başarılı iş adamı Ümit Ülkü ; Mağazamızda beyaz eşya, mobilya, tekstil, züccaciye, küçük ev aletleri ve hediyelik eşya satışları yapılmaktadır.Ayrıca 2013 yılına damgasını vuracak modern kesimli bay ve bayan abiye modellerinin yanı sıra çocuklar ve yetişkinler içinde kıyafetlerin satışları da yer alıyor diyerek açılışa gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

İzdiham yaşanan açılışta, Ece Gürsel başta olmak üzere birçok mankenin sergilediği sokak defilesi büyük ilgi çekti. Defile sonrası sahne alan Tuğba Özay ise yaklaşık yarım saat sahne alarak üç şarkı seslendirdi. Hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Özay, kendisini yurt balkonundan izleyen üniversiteli kızlarla sohbet etti. Yağmur altında söylediği şarkılar sonrasında Ece Gürsel ile mağazayı gezen Tuğba Özay, özelikle kıyafetlerle ilgili bilgi aldı.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ülkü çeyiz, ülkü çeyiz açılış, ümit ülkü, ümit ülkü ülkü çeyiz, ülkü çeyiz nazilli