Türkiye’nin Parmakla Gösterilen Markası Özgür Özatağan’a Emanet!

Türkiye’nin 13 ilinde ve Ukrayna’da faaliyet gösteren dinamik marka Hamsi Finger; lokasyon bulma, geliştirme ve bayilik görüşmelerini yönetmede gayrimenkul sektörünün dinamik yüzü Özgür Özatağan ile hareket etmeye karar verdi.TÜSİAD’ın düzenlediği "Bu Gençlikte İş Var" isimli yarışmada finale kalan, Ege Üniversitesi ve Liyakat Derneği’nin ortak düzenlediği "Girişim Kampüsü" yarışmasında ikinci olan ve TV8’de yayınlanan “Bir Fikrin Mi Var?” yarışmasında ikinciliğe ulaşmayı başaran ödüllü girişim Hamsi Finger; kurum kültürünü anlatma, geliştirme ve marka hedeflerine yürüme planlarında birlikte hareket edeceği partnerini buldu.

"Heyecanımı, Tecrübemle Buluşturacağım"

Başarılarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanan Özgür Özatağan, bu iş birlikteliği ile ilgili düşüncelerini aktarırken; “Sadece kendisinin değil, Türkiye’nin de marka değerine katkı yapma hedefleri olan bir markayla hareket ettiğim için çok mutluyum. Hamsi Finger kendimi daha rahat ifade edebileceğim, yıldızımızın barışacağı ve heyecanımı tüm tecrübemle buluşturabileceğim bir proje olacak.” dedi.

Ayrıca siz de gayrimenkul sektörünün dinamik yüzü Özgür Özatağan’ı sosyal medya üzerinden takip edebilir, tüm projelerinizde birlikte hareket edebilirsiniz.

 

www.facebook.com/ozgurozataganERA

www.instagram.com/ozgur_ozatagan
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Hamsi Finger, Özgür Özatağan, Bu Gençlikte İş Var yarışması, Ege Üniversitesi, Liyakat Derneği, izmir iş dünyası, izmir iş cemiyeti