Türkiye’nin İlk F-ticaret Oluşumu Shop & More

Dünyada ilk kez e-ticaret yapısıyla f-ticareti birleştiren karlı ve güvenli alışveriş sistemi Shop & More, 2012 yılı içerisinde Grafiket Adworks Reklam Ajansı tarafından geliştirildi.Shop & More, dünyanın en büyük sosyal medya mecrası olan ve Türkiye’de 32 milyonu aşkın kullanıcıya sahip Facebook’ta, size özel tasarlanan kullanıcı arayüzü ile kendi mağazanızı açabileceğiniz ve ürünlerinizin sanal ortamda zahmetsizce satışını yapabileceğiniz Türkiye’nin ilk f-ticaret uygulamasıdır.

Sosyal medyanın insan üzerindeki etkisinden yola çıkılarak tasarlanan Shop & More sistemi, Türkiye’deki oturmuş e-ticaret yapısının Facebook’a uygun olabilmesi için geliştirildi. Şu anda dünyadaki diğer benzer uygulamalardan çok daha kapsamlı özelliklere sahip olmakla birlikte; ürüne, kampanyaya ya da hedef kitleye göre kişiselleştirilebiliyor. Benzersiz özellikleri ile remarketing uygulamalarına olanak sağlıyor. En önemlisi ise sosyal medya bileşenlerini gücüne katarak marka sadakati yaratmada etkili oluyor.

Shop & More’u deneyimleyen kullanıcılar, bu sistem sayesinde satış amaçlı reklam harcamalarında ciddi bir azalma gözlemlediklerini belirtiyorlar. Facebook reklamları ve organik erişim sayesinde daha az maliyetle daha fazla kişiye satış yapmayı başarabildiklerini belirtiyorlar.

Nasıl Çalışır?

Shop & More ürün ve kampanya yönetimini hızlı ve basit bir hale getiren; sipariş, ödeme ve kargo yönetimini kolayca yapabileceğiniz bir sistemdir. Her türlü ödeme sistemini kullanabilmenizi sağlayan, muhasebe programınızla uyumlu olarak çalışan, viral reklam yolunu kullanarak müşterilerinizin artmasını sağlayan, hatta hedef kitlenizi sizin için çalışan birer pazarlama makinesine dönüştüren kurulumu kolay, kullanımı kolay bir uygulamadır.

Kısacası Shop & More Sosyal Alışveriş Fikirleri; dijital dünyanın hızını ve interaktif yapısını, sosyal medyanın iletişim gücü ile bir araya getirerek markalarınızın ve ürünlerinizin hedef kitle ile buluşmasını sağlayan bir f-ticaret oluşumudur.

Shop & More sistemi ile ilgili daha fazla bilgi almak için www.shopandmore.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER shop and more, türkiyenin ilk f ticaret sitesi, f ticaret nedir, shop and more nedir, grafiket adworks reklam ajansı, grafiket reklam ajansı, grafiket reklam ajansı hakkında, shop and more hakkında, shop&more, dijital dünya hakkında, f ticaret şirketleri, izmir f ticaret, grafiket reklam ajansı nerededir, facebook reklamları, facebook reklamları nasıl verilir, sosyal alışveriş siteleri, facebook mağaza, facebookta alışveriş, facebookta aışveriş nasıl yapılır