Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu İnsana Dokunan Projeler Üretiyor

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu İzmir İl Başkanlığı, Karaca Otel'de Yönetim Kurulu Üyeleri'ne rozet taktı.İş insanları, bürokrat, akademisyen ve öğrencilerden oluşan güçlü yönetim kadrosuyla 1 yıldır istikrarlı büyüyen ve insan odaklı projeleriyle dikkat çeken Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu'nun İzmir İl Başkanlığı Karaca Otel'de düzenlenen tanışma toplantısında Yönetim Kurulu Üyeleri'ne rozet taktı.

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölge Başkanı Behlül Murat Maral'ın da katıldığı toplantıda, üyeler yakın dönemde gerçekleşecek projeler hakkında bilgilendirildi.

Gençler öncelikli olmak üzere; çocuklar ve kadınları kucaklayan projeleri yaşama geçireceklerini belirten İzmir İl Başkanı Senem Kılıç, insana dokunan projelerle İzmir'in sosyal yaşamına katkıda bulunmayı hedeflediklerini söyledi.

50 kişiden oluşan güçlü Yönetim Kurulu ile faaliyetlerini yoğunlaştıran Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu İzmir İl Başkanlığı'nın, öncelikli olarak Bornova, Karşıyaka ve Tire'de, sonrasında ise örgütlenmesini hızlandırarak 1 yıl içinde İzmir'in tüm ilçelerinde aktif olarak faaliyetlerini sürdüreceğini kaydeden Başkan Senem Kılıç, “Amacımız İzmir'i ve gençliği seven onbinleri kapsayan güçlü bir teşkilat kurmak. İzmir başta olmak üzere; Ege Bölgesi ve Türkiye'nin sorunlarına duyarlı, sosyal yönü kuvvetli ve yardımsever bir teşkilat kuracağız” diye konuştu.

Her Ay Bir Proje

Her ay bir projeyle kamuoyunun karşısına çıkacaklarını belirten İzmir İl Başkanı Senem Kılıç sözlerini şöyle sürdürdü: “Cezaevinde tahliyesine bir yıldan az kalmış kadın mahkumlara meslek edindirilmesi ve kadın mahkumların çocuklarının rehabilite edilmesi gibi projelerin yanı sıra; üniversiteler ile işbirliği sağlayarak mezun adayı öğrencilere istihdam sağlayacağız. Bununla birlikte, engelli vatandaşlarımızın hayata kazandırılması, İzmir genelinde gerçekleştirilen spor organizasyonları ve her türlü uyuşturucu madde ile mücadele gibi insana dokunan projelerimizi hayata geçireceğiz”

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu, Karaca Otel, Behlül Murat Maral, Senem Kılıç