Türk Şirketten Denizcilik Sektörüne Dev Yatırım

Bora Özer, Volkan Özer ve Ferhan Kâya tarafından kurulan inovatif ürünleri Türk tüketicisiyle buluşturan bir yatırım şirketi Esora Yatırım, denizcilik sektöründe dünya çapında başarı yakalamış İtalyan Shipyard Solution Şirketinin yüzde 75’ini satın aldı.Yatlar için; Geçici Yat Garajı, Şişirilebilir Yat Garajı, Makine ve Aksesuarlar, Ekoloji ve Güvenlik ve Elektrostatik Yat Boyama alanlarında dünyanın en kapsamlı hizmetini veren Shipyard Solution, aynı zamanda Çevre Dostu Tersane Programıyla da, tersanelere çevre koruma standartlarına göre kendilerini yenileme ve geliştirme fırsatı sunuyor.

Teknelerin boyanması ve yıkanması gibi işleri yürütmek için tasarlanmış ekipmanlarda bazı yetersizlikler olduğunu fark eden Shipyard Solution, çevre ve sağlıkla ilgili yönetmelikler çerçevesinde tersaneleri düzenleyebilecek bir tesis tedarik etme amacıyla yola çıkıyor.

Yeniliğin, rekabet avantajı elde etmek ve büyümek için anahtar olduğuna inanan Esora Yatırım, uzun vadeli iş ilişkileri geliştirmeyi ilke ediniyor. Özellikle denizcilik sektöründe müşteri ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılayarak her zaman kaliteli ve profesyonel hizmet sunmayı amaçlayan Esora Yatırım, tüm hizmet süreçlerinde tüketici odaklı düşünen yapısıyla da müşteri memnuniyeti yaratmayı hedefliyor.

Firma ile ilgili detaylı bilgi : www.shipyardsolution.it

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER shipyard solution, hangar sistemleri, bora özer, volkan özer, ferhan kaya, esora yatırım, esora izmir, hangar sistemleri izmir, izmir hangar sistemleri, izmir yatırım, izmir yatırım firmaları, inovatif ürünler, yat garajı, yat garaj sistemleri