Triyanda Masal'da Buluştular

Torbalı Ayrancılar'da yapımı hızla devam eden Egesel İnşaat'ın Triyanda Masal projesi, konuklarını mangal partisinde ağırladı.Egesel İnşaat'ın Torbalı Ayrancılar'daki örnek projesi Triyanda Masal'da düzenlenen mangal partisi renkli görüntülere sahne oldu.

Etkinliğe Kosova Cumhuriyeti Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar ve Kosova Cumhuriyeti Ekonomik Kalkınma Bakanı Fadil İsmail'in yanı sıra; İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Akın Kazançoğlu ile projeden ev satın alanlar ve Triyanda Masal projesini incelemeye gelen konuklar katıldı.

30 bin metrekare alan üzerinde yüzde 77'si yeşil alanlardan oluşan ve özel peyzajıyla dikkat çeken Triyanda Masal'da düzenlenen mangal partisinde, güneşli havanın da etkisiyle unutulmaz bir gün yaşandı.

Konuklara bu güzel etkinliğe katılımları için teşekkür eden Egesel İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şahin, Triyanda Masal'ın sadece bir inşaat projesi olarak değil, sosyal yönüyle de ön planda yer alacağını belirterek, benzer organizasyonları sürdüreceklerini söyledi.

Projede özellikle yeşil alanlara önem verdiklerini ifade eden Hüseyin Şahin, “Triyanda Masal Evleri'nin yüzde 77'si özel peyzajla ayrılmış yeşil alanlardan oluşuyor. Bununla birlikte ev sahiplerine çok amaçlı spor sahası, açık hava sineması, market, cafe, bin metrekarelik kapalı fitness salonu, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, 24 saat kameralı güvenlik sistemi ve açık otopark alanı gibi birçok olanak sunuyoruz” diye konuştu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Egesel İnşaat, Triyanda Masal, Akın Kazançoğlu , Mahir Yağcılar , Fadil İsmail, Egesel İnşaat Yönetim Kurulu , Hüseyin Şahin, İzmir İnşaat Sektörü, İzmir İş Dünyası