Toyota Plaza'da Birincilik Heyecanı

Toyota 2014 Ulusal Problem Çözme (PS) ve Kalite Kontrol Çemberi (QCC) Şampiyonası’nda İzmir Toyota Plaza Borovalı ekibi satış sonrası operasyonları konusundaki çalışmasıyla birinciliği elde etti.Toyota kurum kültürünün bir parçası olan ve markanın en büyük global distribütörü ALJ tarafından organize edilen “Kaizen Maratonu”nun Türkiye ayağında İzmir Toyota Plaza Borovalı büyük başarı elde etti. Toyota Plaza Borovalı’nın satış sonrası ekibi “Grup Borovalı K.M.S.” 2. El Araç Satışlarını Kolaylaştırmak ve Satış Sonrası Gelirlerini Arttırmak konusunda yaptıkları çalışma ile Toyota Türkiye Kalite Kontrol Çevrimi (QCC) şampiyonasında birinciliğe ulaştı.

Sefa Şerif, Özgür Çavuşlar, Sedat Kaya ve Ali Ekber Doğan’dan oluşan Grup Borovalı K.M.S. ekibi bu yıl 14-16 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek “Kaizen Maratonu”nda Türkiye’yi temsil eden ekipler arasında yer alacak.

PS ve QCC çalışmaları, şirket çalışanlarının kendilerine verilen görevlerde sürekli katma değer taşıyan sonuçlar elde ederek günlük işlerini yapmalarına ve sürekli iyileştirme (Kaizen) düşünce şekli ve bakış açısının geliştirildiği bir çalışma ortamının yaratılmasına destek olmasıyla dikkat çekiyor.

Toyota Plaza Borovalı Genel Müdürü Erkan Pehlivan, otomotiv sektöründe katma değer elde etmek sürekli bir gelişimin önemli bir konu olduğuna vurgu yaparak ”Toyota bayilerinin çoğunun katıldığı yarışmada birinciliğe ulaşan ekibimizi kutluyorum. Bu işimize verdiğimiz önem ve saygının bir göstergesidir. Şimdi hedefimiz İstanbul’da yapılacak Kaizen Maratonu’nda da aynı başarıları elde etmek” dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Toyota 2014 Ulusal Problem Çözme (PS), Kalite Kontrol Çemberi (QCC) Şampiyonası, İzmir Toyota Plaza Borovalı, Erkan Pehlivan, Kaizen Maratonu, Sefa Şerif, Özgür Çavuşlar, Sedat Kaya ve Ali Ekber Doğan