HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 12 Mart 2020

THE ST. REGIS İSTANBUL, MİSAFİRLERİNE ÇİFTE KAZANÇ FIRSATI SUNUYOR…

Magazinizmir
Nişantaşı'nda, şehrin en prestijli caddesinde konumlanmış olan The St. Regis Istanbul, Mart ayındaki konaklamalarda iki kat puan kazandırıyor.

 Nişantaşı’nın kalbinde yer alan The St. Regis Istanbul’un muhteşem park ve boğaz manzaralı odalarında ve imza suitlerinde 31 Mart 2020’ye kadar konaklayacak Marriott Bonboy Elite üyeler, tam iki kat puan kazanma fırsatını yakalıyor.

 

Marriott Bonvoy üyeleri 131 ülkede yer alan 7 binden fazla otel ve tatil köyünde özel avantajlardan yararlanabiliyor.


5. yılında The St. Regis İstanbul hikayesi…

2015 yılında açılan The St. Regis İstanbul, lüks konaklama anlayışına farklı bir boyut getiren ayrıcalıklarıyla misafirlerine beklentilerinin ötesinde benzersiz deneyimler yaşatmaya 5. yılında da devam ediyor. Mimar Emre Arolat’ın imzasını taşıyan otelin Maçka Parkı ve Boğaz manzaralı ödüllü odaları ve 14 adet özel suiti bulunuyor.

 

 

İki Michelin yıldızlı dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck’ın ikonik restoranı Spago Istanbul, büyüleyici manzarası, 35 yılı aşan Spago kültürüne özel birbirinden nefis lezzetleri ile Türkiye’nin en bol ödüllü ve prestijli adresleri arasında yer alıyor. Otel girişindeki Nişantaşı’nın buluşma noktası, Türk ve Dünya mutfağını sentezleyen St. Regis Brasserie ve yine otel bünyesindeki St. Regis markasının seçkin köklerinden doğan ve ayrıcalıklı bakımlarıyla nadir bir SPA deneyimi vadeden Iridium SPA İstanbul ile de adından söz ettiriyor.


Daha fazla bilgi ve rezervasyon için:

The St. Regis Istanbul

Mim Kemal Öke Cad. No: 35,

Nişantaşı, İstanbul

T. 0212 368 00 00

E. reservations.istanbul@stregis.com

FACEBOOK İLE BAĞLAN